Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok ezrei nyomorognak,...

Fiatalok ezrei nyomorognak, közmunkán dolgoznak éhbérért, vagy kényszerülnek külföldre, a kifizettet luxusnyugdíjak miatt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Mit tartasz "luxusnyugdíjnak"?
2018. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Így van, a luxusnyugdíjak miatt van az egész. Még véletlenül sem azért, mert a jelenlegi kormány többet lop, mint bárki az ország ezeréves történelme alatt, maffiamódszerekkel osztja fel a haverok között az országot és nyúlja le az EU-s pénzeket. De azért csak luxusnyugdíjazz, az biztos elöbbre visz és ha elégszer elmondjuk, a sok barom ezt is elhiszi.
2018. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen tetű szar országból azonnal el kell költözni pl. Magyarországra, ott nincsenek ilyen problémák.
2018. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
#3 Nem gondolod, hogy pont Magyarországról van szó?
2018. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha van egy fiatal akinek van egy jó szakmája de a környéken nincs munka, miért nem megy oda ahol van jól fizető állás ?

Tudom minden élethelyzet más, de azt látom, hogy a nyugati országrészben rengeteg a lehetőség a kitörési pont. Vannak olyan vállalatok amelyek akár lakás programmal várják a fiatal szakembereket.

Érdekes, hogy a magyar miért ilyen röghöz kötött.

Ennek ellentéte az USA ahol fogja magát a család összepakol és továbbáll. Nem egy várossal arrébb hanem akár több ezer kilométerrel.

2018. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Ha van egy fiatal akinek van egy jó szakmája de a környéken nincs munka, miért nem megy oda ahol van jól fizető állás?"


Mert annyi pénzzel nem kap többet, hogy ki tudjon fizetni egy albérletet és a rezsi árat. Elszabadultak az albérlet árak.

Kinek kell szakmunkás akit meg kell fizetni, mindenkinek betanított munkás "majom" kell mert annak nem kell annyit fizetni.

2018. aug. 14. 20:32
 7/22 A kérdező kommentje:
A nyugdíjasokat meg a jó pártkatonákat, tömi a kormány és az állam, hogy négy év mulva is legyen már meg a 2/3-ad.
2018. aug. 14. 20:34
 8/22 A kérdező kommentje:

"Ennek ellentéte az USA ahol fogja magát a család összepakol és továbbáll. Nem egy várossal arrébb hanem akár több ezer kilométerrel."


Nem hasonlítgassuk az USA-t Magyarországhoz. Semmi értelme szerintem.

2018. aug. 14. 21:39
 9/22 anonim ***** válasza:
4%
Aszongya nyomorognak közmunkán. Ecsém én 15 éve vagyok közmunkán, de ilyen jól még sehol nem kerestem mint itt, pedig ez a tetű fidesz még le is csökkentette a béreket. Ha te nyomorogsz akkor biztos szar munkaerő vagy.
2018. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Grat a közmunkához 12-es, megéri élned.
2018. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!