Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A brüsszeli filharmonikusok...

A brüsszeli filharmonikusok Soros kottájából játszanak?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a kérdés, hogy kik játszanak még Soros kottájából, azokon kívül, akiket már ismerünk (Ferenc pápa, Merkel, a Magyar Tudományos Akadémia és más ellennséges zenészek).


Aztán eszembe jutott, hogy a brüsszeli filharmonikusok biztosan Soros-kottákat használnak, az iluminati miatt és magyarellenességből.


Ti hogy látjátok ezt a bonyolult kérdést?



2018. aug. 14. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok is Soros kottákból játszanak, akiket Soros iskoláztatott és termelt ki.
2018. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Fontos problémára mutattál rá! Igen, így van! Természetesen ők is Soros kottáját használják!
2018. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy ez egy elég szánalmas kísérlet egy komoly kérdés elbagatellizálására.
2018. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

- Come stai, Francesco, amico mio? - lépett be széles mosollyal Soros a Pápa irodájába. Senki nem tudott erről a titkos látogatásról, csak ők ketten. Két harcedzett veterán.

Ferenc pápa arca kigyúlt, imádta Sorost, profizmusát, humorát. Az egyetlen volt, aki előtt szabadon viselkedhetett, nem kellett a katolikus egyház fejét alakítania.

- Giorgio, Giorgio! Vecchio amico mio! Che sorpresa! - kezét két kezébe vette, megcsókolta - mi járatban Rómában?

- Eh, Francesco. Sok a gond, sok a gond.

- Miben segíthetek? Üzlet? Politika? Egy féltékeny férj üldöz? - kacsintott cinkosan barátjára - tölts egy italt - mutatott a bárszekrény felé - nekem is, vodkát, tisztán.

Soros odanyújtotta a poharat a Szentatyának.

- Gondok, otthon, Magyarországon.

- Hmm. Orbán, mi? A begyedben van, igaz?

Soros fel - alá kezdett járkálni.

- Az utamban áll, mindig, mindenhol. Tehetnél valamit.

- Méghogy én?? - hűledezett Ferenc pápa.

- Kiátkozhatnád vagy valami.

- De hát református! Na persze, te zsidó vagy, mit tudod te, hogy megy ez.

- De Francesco!

- Scusi, Scusi, nem úgy gondoltam.

Soros megállt barátja előtt.

- Nyilatkozzon, ítéld el, kárhoztasd, mit tudom én. Szívd a vérét, ne hagyd élni! Csinálj valamit!

Ferenc felnevetett.

- Meglesz, Giorgio, számíthatsz rám.


Oldódott a hangulat. Ittak még egy pohárral.

- Francesco, ha van kedved nézzetek át hozzám Floridába a télen. Hozhatod azt a kis néger cicát is.

- Ó, Giorgio, nem tudom miről beszélsz! - viccelődött a Pápa.

- Tudod te, vén kujon - bokszolta játékosan állon Soros a Vatikán első emberét. Felhajtotta ital át

2018. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Italát és indult.


- Cia Francesco. Számítok rád!

- Számíthatsz öregem! Viszlát Floridában!

2018. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de úgy látom, te Soros kottájából játszol! Savanyú a szőlő vagy kiugrott a nyúl a bokorból, vagy mi van?

Ne haragudj, de ilyen hangnemet, ilyen fontos kérdésben csak egy Soros-bérenc, egy genderhívő vagy egy migránssimogató pápa képes megütni!


Sajnálom, de azt kell gondolnom, hogy egyik lehetsz ezek közül, ezért lepontoztalak!


Ha viszont véletlenül Angela Merkel vagy, ne írogass ide, nem tudok németül!

2018. aug. 14. 21:38
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocs, az utolsó hozzászólásom a # 3-asnak szólt, nem Hakaszepinek, aki nagyon jó, ízléses, finom humorú viccel ajándékozott meg bennünket. Köszönyűk szépen!
2018. aug. 14. 21:41
 8/18 A kérdező kommentje:

Várom a további válaszokat erre a nyugtalanító kérdésre!


És persze vicceket is írhattok, de csak ilyen jókat, mint Hakaszepi, hogy pl. a pápa Orbánnal foglalkozik, meg ilyenek.


Várom!

2018. aug. 14. 21:44
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már a Bitlisz is a Soros kottájából játszott! A Rózsaszín Floyd is lehetséges, hiszen milyen b*zis neve van má'! De a Júdás Pap meg a Rádiófej is gyanús!
2018. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szép válasz, köszönöm!


Én már csatlakozva is vagyok lélekben hozzád és a Miniszterelnök Úrhoz, csak azt nem tudom, vajon mikor jön Soros legközelebb az országba, hogy kiűzhessük?


Nem lehetne valahogy idecsábítani, és meglepetésszerűen támadni?

De előre szólok nektek, hogy mindig előttem haladjatok, mert olyan magyar vagyok, hogy reflexből hátrafelé nyilazok!

2018. aug. 14. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!