Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Videoton az EL főtáblán, de...

A Videoton az EL főtáblán, de a BL főtábla is esélyes, beérett a fociba öntött pénz?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lenne már a BL főtáblára esélyes? Még az EL sem realitás. A Videoton csapat össze értéke 10 millió euró körül mozog ez aprópénz nyugaton.

Miért kell most is fikázni meg károgni?

2018. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 használd már az agyadat, EL főtáblára már most kijutott :D
2018. aug. 14. 22:28
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Ez mutatja az évtizedek alatt a labdarúgásra öntött pénz sikerét. Ihazolja, hogy jó az út. Most már nincs is más dolgunk, mint mégtöbbet önteni bele, ha egy jó eredményt is akarunk a BL-be 😂
2018. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Dehogy ért be, egy kósza eredmény ez... A mérkőzéseken mutatott játékuk megmutatta, hogy nem egy világverő gárda a csapat... Az AEK kemény ellenfél lesz, a görög magasabban jegyzet bajnokság, mint a bolgár meg a svéd, klubcsapataik is jobb eredményeket érnek el minden évben.. Az El főtábla az ugye gyengébb szint, mint a BL, ott még meccset is nyerhetne a Vidi, ha van egy kis szerencséjük.
2018. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

2# Te meg használd már az agyad, az EL főtábla egy óriási bravúr és nem realitás. Nézegesd a többi csapat értékét és hogy mennyire sehol nincs hozzájuk képest a Videoton:

[link]

2018. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#5 kiégek rajtad.


Tudtommal a focit gólokra játszák, nem pedig pénzösszegekre :D

2018. aug. 14. 23:00
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
6# Jah csak ahol több pénz van ott jobb játékosok vannak és ahol jobb játékosok vannak ott nagyobb eséllyel nyernek. Ebből látszik hogy fingod sincs a fociról csak feljöttél egyet fikázni.
2018. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

7# "Miért ne lehetne legyőzni egy gazdagabb csapatot? Sohasem láttam olyat, hogy egy zsák pénz gólt tudna rúgni."


Persze ezt is egy olyan mondta akinek fingja nincs a fociról.. 😂

Johan Cruyff


Amúgy meg simán pariba lesz a vidi az AEK ellen is, a görög nem egy Top liga, az AEK, PAOK, Olympiacos hármason kívül kutyaütő az egész liga, 2 meccsen simán meg lehet fogni őket is.

2018. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Miért ne lehetne legyőzni egy gazdagabb csapatot? Sohasem láttam olyat, hogy egy zsák pénz gólt tudna rúgni."


És én mondtam bárhol hogy nem lehet legyőzni? Nem. Azt mondtam nem realitás, igen legyőzheti a Honvéd a Realt is csak ez nem a realitás. Az hogy a Videoton ott van az EL főtáblán egy hatalmas bravúr, kb 6 évente van ott bármelyik magyar csapat.

2018. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
De az AEK rohadtul nem egy BL szint. Ha bejutnak akkor úgy zuhannak ki mint a huzat. Ezzel nem azt mondtam hogy a vidi nem, de egymás ellen simán van esélye a vidinek, nincs ez lefutva. Ugyanúgy mint anno a faradinak, Debrecennek, most a vidinek is minden esélye megvan. Az AEK egy kutyaütő bajnokságból jön, nem egy Top ligából.
2018. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!