Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak, ha ilyen...

Kire szavazzak, ha ilyen ember vagyok? Milyen államforma lenne a nekem való?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, nem iszok alkoholt, nem járok bulizni, nincs autónk, nem járok nyaralni sem. A munkámnak és a családomnak tudom élni az életem. Minél szigorúbb törvényeket és szabályokat szeretnék. Azt szeretném, hogy megszűnjön az erőszak minden formája. Csak a törvény és a rend uralkodjon. A tánc, és a bulizás tiltva lenne, mert liberális dolgok. Mindenki a munkájának élne, és a családjának. Ezenkívül mindenki hívő lenne. Ilyen rendszert akarok. Milyen rendszer a nekem való? Kire kéne szavaznom?
2018. aug. 16. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak a Fideszre érdemes, a többi párt selejtes.
2018. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy szerzetes rend való nem államforma.
2018. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Messze van az még, 4 év alatt annyi minden változhat majd akkor eldöntöd magad
2018. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mégis hogy tervezed hogy mindenki hívő legyen? Ha ránk van kényszerítve a vallás, akkor a nincs erőszak pontot ki is lehet húzni. Ha betiltod a bulizást, azt sem fog reakció nélkül maradni, ami újabb erőszakot szül. Az előttem szólónál a pont, vonulj be egy kolostorba és ne törődj a külvilággal.
2018. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Az úgy nem jó. Meg akarom változtatni az embereket.
2018. aug. 16. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked nem párt kell, hanem egy diliház, jó szigorú szabályokkal, és internet kapcsolat nélkül, paraszt.
2018. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy párt nem fogja megváltoztatni az emberi természetet. Megfélemlítéssel esetleg rá tudod őket bírni hogy úgy viselkedjenek ahogy szeretnéd. Ezt hívják diktatúrának. Magyarországon jelenleg nincs olyan diktatúrára törekvő párt, ami pontosan a te nézeteidet vallja és őszintén szólva nem is vágyom rá, ahogy az emberek többsége sem. Szóval sajnálom, de marad a kolostor vagy a rokonát.
2018. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*kolostor vagy a diliház.
2018. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!