Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a "keresztény" kormány...

Ha a "keresztény" kormány annyira "védi" a deviza károsultakat, akkor mégis, hogy történhet, hogy rendőri erőszakkal lakoltatják ki az elkeseredett, beteg és idős családokat?

Figyelt kérdés

[link]


"2018 a magyar családok éve lesz!"


Vagy mégsem?



2018. aug. 16. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Vótmá.


És baromi uncsi. Inkább azt a kérdést tedd fel, hány családot lakoltatnának ki, ha nem történt volna kormányváltás.

2018. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

ma 21:09


Ki?

2018. aug. 16. 21:14
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Mivel pár éve a szélesebb családi körömben is volt olyan ember akit fenyegetett a kilakoltatás, elárverezés, így tudom hogy megy a dolog.

Cirka 3 éves közüzemi számla nemfizetés után a szolgáltató több körben próbálta beszedni a tartozásukat. Nem is egy szolgáltató, hanem több. Majd éveken át pereskedtek velük míg megszületett egy ítélet. Ekkor az önkormányzat beavatkozott - éppen a nyugdíjas személyre tekintettel és a felét kifizették a tartozásnak, csak a másik felét kellett rendezni. Megtették.

Majd megint éveken keresztül nem fizették a számlákat és megint indult az egész. Ismét eltelt vagy 2 év mire a bíróság kimondta, hogy a tartozást ráterhelik a lakásra és árverezésre fog kerülni. De még ekkor is volt majdnem 8 hónapjuk, amíg saját maguk kerestek vevőt rá, rendes piaci áron eladták a lakásukat és az eladási árból kifizették a tartozásukat. Majdnem 5 millió forintot. Szerinted mennyi idő kellett ahhoz, hogy egy panellakásban összejöjjön ekkora tartozás - persze kamatokkal? Nem 2 hét, nem is 1 év, hanem sokkal hosszabb idő.

Tehát mese habbal az, hogy bárkit csak úgy az utcára tesznek, nagyon sok idő áll a rendelkezésükre és sokféle segítség. Akinél már árvereznek annak volt bőven ideje eladni a lakását, házát, csak nem tette.

De semmi gond, menj nyugodtan és fizesd ki azoknak a tartozását akik maguk nem fizetik és akkor nem lesznek kirakva! Csak ne várd el másoktól is hogy ilyen butaságot csináljanak!

2018. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Bakker...

Tudtam, hogy egyből provokátorok kommenteálnak ide és nem a kérdésre válaszolnak, csak ferdítenek, libsiznek, és 444-eznek, ráadásul a korrupt, álkeresztény, cinikus bandát véditek!

És miből gondoljátok, hogy "nem dolgoztak" azok, akik ilyen helyzetbe kerültek?

Ennyire ismeritek az életüket, vagy honnan veszitek ezt az ökröséget?

A kormányt jobban véditek, mint azokat, akik tényleg nagy bajban vannak!

Tapsikoltok Orbánnak és a csicska rendőröknek, akik erőszakkal teszik ki az embereket?

2018. aug. 16. 21:21
 5/22 A kérdező kommentje:

"Tehát mese habbal"


Mese habbal... ugye?

Szóval a mellékelt cikkben szereplő kép szerinted csak egy "színjáték", "megjátszás"? :D

Ilyen hülye ne legyél már te is!

2018. aug. 16. 21:23
 6/22 A kérdező kommentje:

"kérdező, itt te provokálsz."


Mi a provokatív a kérdésben?

Mondj indokot!

2018. aug. 16. 21:26
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Én benne vagyok, hogy mindenkinek fizessük ki a tartozását, meg mentsük meg a lakását, meg minden.


De akkor nekem is utaltunk már ki egy laza 15-20 milliót, hiszen az mégsem járja, hogy nekem csak azért ne jusson semmi, mert adddig nyújtózkodtam, ameddig a takaróm ér, és nem vettem fel mindenféle hitelt.

2018. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem az övék hanem a bankké. Most ingyen nem fog az övék lenni, ha nem tudják fizetni.
2018. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

Már így is rohadt sokáig húzódott a kilakoltatási monatórium.


Az ellenzéktől pedig annál inkább ironikus a gesztus(lmp-t, jobbikot kivéve mert még nem voltak jelen akkoriban), mert igazából ezt még akkor kellett volna megakadályozni amikor ők voltak hatalmon, a 2008 as világválság kirobbanása előtt vagy közvetlen az után kellett volna forintosítani akkor nem lett volna ekkora gáz belőle

2018. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem kommunizmus van már, hogy az állam biztosítsa az ilyeneket is! Te leragadtál kicsit. :D
2018. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!