Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teleki Pál vagy Tisza István...

Teleki Pál vagy Tisza István volt nagyobb államférfi?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Tisza István, ő 1.80 körül volt. Teleki Pál meg vagy egy fejjel alacsonyabb volt nála.
2018. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
1:) ma nagyon megy itt, ezen a forró nyári napon
2018. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Tisza Istvánt tartom jobbnak. Végig háború ellenes volt, mégis őt tették felelőssé a végén.
2018. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

*1

Honnan tudod? Lemérted őket centivel? :D

2018. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Tisza Istvánnak a halála után nagyobb kultusza lett, Telekinek ugye nem nagyon lehetett, mert hamar jöttek a komcsi "barátaink".
2018. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt nagyra becsülöm egyébként. Tisza István szerintem nagyon jó politikus volt és mindig higgadt Teleki Pálról meg mindig az jut az eszembe, hogy akkoriban egy politikusnak még volt tartása (gondolom mindenki olvasta Teleki öngyilkosság előtti búcsúlevelét). Ma már egy politikus sem érezne szégyent vagy lelkiismeret furdalást ha az országát belevinné egy háborúba. Akárhogy is, én mindkettőt nagy államférfinak tartom.(És elnézést ha hülyeségeket írtam.)
2021. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is mindkettőjüket nagyra becsülöm
2022. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!