Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor valaki leírja itt Gyurcsány Ferenc nevét, akkor fideszesek tömegei jelennek meg fröcsögni másodpercek alatt?

Figyelt kérdés
Még mindig ennyire féltek tőle? :D
2018. aug. 25. 05:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem, Gyurcsány aranyat ér a Fidesznek. A hatalmának egyik záloga.
2018. aug. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hakapeszi, látom téged is riadóztattak :D
2018. aug. 25. 05:40
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

2.


Nem. Csak én már fent vagyok, dolgozni kell.

2018. aug. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Prímszám Kígyó Ferenc, nemzetünk matematikusa! Én speciel imádom, amikor megjelenik a képernyőn, utána percekig fulladozok a nevetéstől! :D
2018. aug. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert olyan irritáló figura. Háromszor egymás után döngölte a földbe a Fidesz a 3 utolsó parlamenti választáson, szóval olyan nagyon nagy félelem aligha van tőle. Vagy te félnél attól, akit 50-5 arányban győztél le legutoljára egy meccsen?
2018. aug. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Gyurcsány vörös posztó Orbán szemében, és még midig tart tőle.Ő az egyetlen politikus, aki a lemondása óta is jelen van a politikai életben, és nem sikerült rábizonyítani semmit. Potenciális veszélyt jelent a Fidesznek.
2018. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
#6-os, te ilyen bizalmas viszonyban vagy Orbánnal?:O
2018. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
5-ös! Megtennél nekem egy szívességet, írd már le, hogy a 2010-es, 14-es választásokon melyik párt miniszterelnök jelöltje volt Gyurcsány, tényleg kíváncsi vagyok, hogy a fideszes alternatív valóságban, az akkori balos listavezető és miniszterelnök jelölt Mesterházy Attila hogy vedlett át Gyurcsánnyá. :)
2018. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4%
Attól, hogy nem volt hivatalos miniszterelnökjelölt, még rajta volt előkelő helyen a baloldali listán, ezért is lett képviselő.
2018. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

A fene sem foglalkozna Gyurcsánnyal (lejárt lemez) csak ti, (leginkább csak te) szeded folyton elő és arra kapod a reakciókat. Ideje lenne lapozni!

Nyugodtan imádd, szavazz rá, de engedd meg, hogy a többség, az ellenzéket is beleértve, ezt ne tegye!

2018. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!