Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az ellenzéki szavazók,...

Azok az ellenzéki szavazók, akik jobban kritizálják a DK-t mint a fideszt, ők melyik széthullott ellenzéki párt szimpatizánsai? Csak mert előbb mindenki a saját portáján rakjon rendet véleményem szerint.

Figyelt kérdés

2018. aug. 28. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Tudod manapság népszerű a DK-t fikázni, ahelyett hogy a problémákkal foglalkoznának. Az ilyen, általad írt ellenzékiek tudják "valahol", hogy a DK csak azért nem tarolta le az ellenzéket, mert Orbán mindent megtesz a folyamatos lejáratás érdekében.

Ha leszállnának végre róla, akkor "felzabálná" az ellenzéki oldalt. Az elhíresült, máig felemlegetett Öszödi beszéd 2006-ban történt. 12-éves sztori! Nevetséges.

2018. aug. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

#1 vagyok, még egy megjegyzés:

A Fidesz és jó néhány ellenzéki párt is mindent megtesz immár 12 éve, hogy "kinyírja" Fletót. A DK 7 éve stabilan tartja a létszámát, enyhe növekedést mutatva, mindezek ellenére.

Ez mit mond neked?

2018. aug. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

51%-os komolyan felteszel egy kérdést és "válaszolsz" magadnak? :D

az ilyen fletós kérdések alatt mindig az első válaszok között valaki instant fényezni kezdni a dk-t.

kicsit se feltűnő...

szerintem elég gáz 2018-ban egy dk szintű jelenségről akár egy kérdést is kiírni.

2018. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#1-2 vagyok.

A válaszotok után a százalékom 45%. Gondolom nem nektek köszönhetően. :)

2018. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Orbán=Gyurcsány


Aztán ennyi.

2018. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretnéd, mi?
2018. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

#1-2 vagyok.

Csak szólok, hogy rajtam kívül van még egy 51%-os válaszoló jelen!

Nem én hibbantam meg!

2018. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra kell majd szavazni aki a helyben indul lista meg legyen közös de egy nagy gyüjtőpárt lenne a legjobb.
2020. jún. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!