Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor szerintetek visszat...

Vona Gábor szerintetek visszatér a Jobbikba vagy alapít egy újabb pártot?

Figyelt kérdés
Vona Gábor szerintem nem véletlenül kezdett vlogolni, és szerintem nem tudna kizárólag csak ebből megélni. Nincs akkora igény az ilyen videókra, mint amiket ő csinál. Szerintetek mi a terve? Visszatérni újra? Sneider Tamás került a helyére, akit Vona nagyon támogatott. Sneider szerintem nem egy pártelnöknek való, nincs jó kiállása, nem jó a beszédstílusa sem, és nem az az igazán karizmatikus személyiség, mint Gábor. Viszont mivel nagyon szerette volna Gábor, hogy ő legyen az új pártelnök, így felmerülhet az a kérdés is, hogy esetleg visszatér Sneider élére, és Sneider is azt csinálja, amit Vona mond neki a háttérben. Ti mit gondoltok erről? Vagy esetleg próbál megerősödni 2030-ra és az addigra lehetségesen széthulló Jobbik helyett alapít egy újabb pártot, aminek az élére áll?

2018. aug. 29. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem éppen munkát keres Angliában
2018. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Vona megbukott. Soha sem lesz már sikeres a politikában. Úgy járt, mint Gyurcsány.
2018. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Most alapított céget. Majd "kommunikációs tanácsadás" címén megfizeti a párt. Nem kell félteni, kitanulta a mesterséget.
2018. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

a jobbiknak annyi, vona már nem tudna érvényesülni, ha csinálna is új pártot nem lenne akkora támogatotsága mint a jobbiknak volt

idővel talán lehetne egy újabb szélső jobbos párt ami ütőképpes lenne, de ez nem 2030as években lesz, sok idő kellene neki, inkább az egyéb új pártok fognak erősödni szavazatok terén mint a momentum, mert a jobbikos szavazókör se fog halott pártra szavazni (legalább is nagyrésze)

2018. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy járt, mint Gyurcsány."


Azért szerintem annál egy fokkal jobban járt. Az érdektelenség okozta a pártja kudarcát, nem a színtiszta leváltási akarat.


Szerintem azért vlogol és csinál hasonló dolgokat, mert 100%-osan senki se tud elszakadni attól, ami előtte évekig meghatározta az életét. Ettől függetlenül szerintem amíg a fidesz van kormányon (stabilan), addig biztos nem fog visszatérni. Csak van annyi esze, hogy akkor tér vissza, ha visszatér, mikor esélye is lesz előretörni.

2018. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy vlogol nem csökkent a népszerűsége.
2018. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszaáll porszívóügynöknek.
2018. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!