Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha Magyarországnak olyan miniszterelnöke lenne, aki nem Istenben, hanem az ufókban hisz? Lenne pozitív vonzata, pl. templomok helyett űrkutatásra költenénk?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem hinném, hogy nekünk túl sok pénzt kéne űrkutatásra költeni. Szóval nem örülnék egy ilyennek.
2018. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
mi hasznunk származna az űrkutatásból?
2018. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak ne kombinálja a sportmániájával, mert az űrben baromi sok stadion elfér, azt már az EU se győzné pénzzel.
2018. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
elárulom, a sok stadion valójában ufo leszálló pálya és OV már tartja velük a kapcsolatot Edda Pataky a kommunikációs főtanácsos ;)
2018. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Pataky? Te vagy az?
2018. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez már túljutott az ufókon. Azt hiszi ő maga az Isten.
2018. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az UFO - ban nem kell hinni. (Az UFO eleve egy feltételezett idegen jármű, egy ismeretlen identitású jármű).


Vagy jártak már itt idegenek vagy nem. Nem hit dolga. Lehet kutatni, ha van mit kutatni. Ezek a fejlett lények, ha esetleg tényleg ide jönnek és nem akarják felfedni magukat, akkor jó okuk van erre. Sokat mi nem tehetünk.

2018. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Én hiszek a földönkívüliekben, de nem költeném az ország pénzét űrkutatásra, ha miniszterelnök lennék.

Nem is értem, hogy a magyaroknak honnan jön ez a barom elképzelésük, hogy az ország pénze arra van, hogy a miniszterelnök hobbiját pénzeljük vele.

2018. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy majdnem teljesen ateista országban nem lenne nagy kérés szerintem, hogy a regnáló miniszterelnök ilyen jellegű elmebajait, legyen az a hit Jézusban vagy a Télapóban, megtartaná magának.
2018. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már a csuti törpéhez sem tudok mit szólni.
2018. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!