Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéknek már tényleg...

Az ellenzéknek már tényleg nincsen semmilyen fegyvere?

Figyelt kérdés

Már szégyen, hogy miket olvasni, nem csak itt, hanem más ellenzéki oldalon is.

Csak hogy szemezgessek az utolsó két kérdés közül:

Fideszes bérkommentelőnek állítja be magát valaki, és így szidja a kormányt. Egy buta embernek is átjön, hogy ez hazugság, egyszerű trollkodás. Ez az ellenzék színvonala?

A másik a providentes botrány, amibe megint belebukik a kormány - állítja a kérdező. Azt is elmondja, hogy a kormánymédia eltusolja ezt a hírt. Amikor forrást kérnek tőle, nem válaszol, nem tud mutatni. Ez az ellenzék színvonala?



2018. szept. 5. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére a kormánynak csak olyan színvonala van, hogy százmilliárdokat nyúlnak le, azzal pedig nincsen semmi baj.
2018. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Én is hasonlóképp látom a helyzetet. Kezdenek ráébredni, hogy esélyük nincs Orbán Viktor Miniszterelnök Úr ellen. Talán kezdik elhinni, hogy Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnak volt igaza mindenben, hiszen láthatod micsoda szörnyűségeket művel ez a Soros szerte a világban.

Úgyhogy 2022-ben is csak a FiDe$z!

2018. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szóval találtál 2 kamukérdést, és már le is vontad az egész ellenzékre vonatkozó következtetést. Mesélj még...
2018. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mar fegyveruk, a Fidesz azt is ellopta!
2018. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De van még.

A vakkomondor meg a Teréz körúti robbantó mindent elbír.

2018. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Szóval találtál 2 kamukérdést"


Két kamukérdést + a fölötted válaszoló is itt trollkodik már egy ideje az oldalon :D

2018. szept. 5. 12:08
 7/12 szántóvető ***** válasza:
50%

"Már szégyen, hogy miket olvasni, nem csak itt, hanem más ellenzéki oldalon is."-ezt szégyelled?én is.

[link]

ami fegyvernek számít az a bekebelezett médiában megjelenő hazugság és a segélyosztás különféle támogatások formájában:ezekben a fidesz igen jól áll.mondjuk leírhatod azt is hogy miféle fegyverre gondoltál ill mit tartasz fegyvernek ha politikáról van szó.

olvastál olyat fideszközeli médiában hogy az egészségügy válságban van?ha igen akkor linkeld már be.most készülnek duplájára emelni a Honvédkórházban a béreket mert bedőlőben az egész szemétdomb és másképp már nem tudják kezelni a helyzetet.erről pl beszámolt az m1,hír tv,rádiók stb?

"Ez az ellenzék színvonala?"-ez is többek között.mert botrány az van heti szinten,csak kérdés hogy megtalálod-e azokat a csatornákat amelyek beszámolnak róla,vagy pedig a homokba dugod a fejed és örülsz a sikerek láttán.

[link]

2018. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Két kamukérdést + a fölötted válaszoló is itt trollkodik már egy ideje az oldalon :D"

Vesémbe látsz. :) Szoktam az egyik, másik, harmadik... oldalnak is trollkodni. Valójában egyik párt hívőjének se tartom magam. De leggyakrabban direkt úgy fogalmazok, hogy közben mindegyik felet védem vagy szidom. Bár a tényszerűségre azért törekszem. Ez az oldalon található Pistikék számára már az agyhalál, mert nem tudnak értelmezni 2-nél több opciót. Vagy, hogy valami szerintük fekete, az csakis mindig fekete, véletlenül se lehetne szürke.

2018. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Az igazi fegyver a hiteles jelölt és a hiteles, életképes megvalósítható program. Nem egy bonyolult dolog, de az ellenzéknek ilyen tényleg nincs.
2018. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell mindent ennyire komolyan venni. :) Én fideszesként is jót szórakoztam a bérkommentelős kérdésen, sőt, néha én is szoktam ilyet föltenni (a moderátor sajnos azokat is hasonló gyorsasággal szokta eltávolítani.)
2018. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!