Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Viktor szembejönne...

Ha Orbán Viktor szembejönne veletek az utcán és azt mondaná hogy szeretne veletek egy közös képet készíteni amin mosolyognotok kell a társaságában ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Vagy szóba se állnátok vele?Vagy mondánatok neki hogy köszönitek szépen,de nem élnétek a lehetőséggel?
2018. szept. 12. 10:46
1 2 3
 1/27 tgt ***** válasza:
94%
Nem vállalnám.
2018. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Először megkérdezném, hogy ugyan már milyen célból...

De ez pusztán kíváncsiság, mivel nem tudok elképzelni olyat, amire igent mondanék. Szóval marad a C válasz, hogy köszi, nem élek a lehetőséggel.

2018. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2-es például azért,mert föl szeretné tölteni a facebook oldalára.
2018. szept. 12. 10:54
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem. De nem OV miatt. Senkivel sem készítenék képet. Utálom a fb-ra készült pózolós képeket. Barátokat is megkértem, hogy ne töltsenek fel rólam semmit sem.
2018. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Én elzavarnám a fa*zba. Lehet a narancsködösöknek lepontozni.
2018. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Par milliardos allami tender es benne vagyok ;)
2018. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
Ennek a kérdésnek nincs értelme.
2018. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Mosolygok én neki, csak a nyelve épp a farpofáim között legyen.
2018. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Èn Orbán Viktort mint embert nem szeretem elítélem, és egy gonosz embernek tartom.


Miért? Nem a kormányzással van baj, hanem azzal, hogy az embereket direkt nyilt propagandával egymás ellen hecceli, hogy az emberekben rettegést, és utálatot alakít ki a másik ember iránt!!! Ès ez által az én szemembe egy gusztustalan csaló, akik a saját népét iszonyatosan kiahsználja!!!


SZóval igen megengedném neki, és a legtragikusabb legszomorubb nézéssel néznék. Bizonyára nem tenné fel a facebookra.

2018. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

Természetesen NEM. Kezet sem fognék vele, az biztos.


Nem szidalmaznám, leküzdeném az ingert, hogy bántsam, de minimum azonnal hátat fordítanék neki.

2018. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!