Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Benjamin Netanja...

Tgt kérdése:

Szerintetek a Benjamin Netanjahu kormányával szembeni, Izrael állam politikáját kifogásoló nézetek az antiszemitizmus új formáját jelentik?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor szerint igen.


[link]



2018. szept. 14. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
magamellé akarja állítani a zsidó közösséget
2018. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól még, hogy nem értek egyet valaki politikai nézeteivel, nem utálom a származásáért. Az, hogy egy zsidó emberből ellenségképet csinálok, teleplakátolom vele az országot, inkább közelít az antiszemitizmushoz.
2018. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de szerinted is így van?
2018. szept. 14. 12:00
 4/28 A kérdező kommentje:
Az 1-es válaszolótól kérdezem.
2018. szept. 14. 12:01
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Netanjahu, csak így akarná elkerülni a felelőségre vonást
2018. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

# 4


Pártállástól függetlenül nekem az antiszemita stb. kártyából rohadtul elegem van, már unalmas

2018. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Orbán a nem zsidó kormányfők közül szerintem a világon a legjobban imádja a zsidókat. Az antiszemitizmus viszont teljesen mást jelent, mint Izrael politikáját bírálni.
2018. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem Natanjahu kormányának az ellenzéséről van szó, kérdező ne játszd az eszedet!

Az új formájú antiszemitizmus Izrael LÉTÉT, zsidó állam létezési jogát, zsidó őnvédelem jogát tagadja.

2018. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A kérdésben szó szerint idéztem Orbánt.
2018. szept. 15. 08:53
 10/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy Orbán és Netanjahu diplomáciai találkozójáról és az antiszemitizmusról ír ez a cikk, én a Sargentini-jelentésben és a ballib médiában azt olvastam, hogy Magyarországon tombol az antiszemitizmus és a zsidóság jogait korlátozzák. 🤔 Ez csak szerintem ellentmondás?


Amúgy nem érdemes egy diplomáciai tárgyaláson elhangzottakat véresen komolyan venni, az ilyesmi 100%-ig protokoll és kötelezően elmondandó szavakat jelent, szinte minden esegben. Na ha még a kontextusból kiragadsz egy mondatot is ezen felül, akkor abszolút nincs értelme további diskurzusnak. Persze sivalkodni jól lehet rajta, ha már nincs mibe belekötni...

2018. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!