Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország marad az EU-ban,...

Magyarország marad az EU-ban, vagy az Eurázsiai Unióhoz csatlakozik? Esetleg magához az Orosz Föderációhoz, tehát Oroszország részévé válik (és egyben benne lesz az Eurázsiai Unióban is)?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Marad. Nem csatlakozik olyanhoz, ami nincs.

Olyanhoz sem, amihez nem elehet.


Azonban ha a politikát a valóság helyett a mesebirodalomból szemléljük, természetesen bármi lehet. Még az is, hogy Magyarországhoz bekönyörgi magát az Európai unió, méghozzá Putyinnal vetekedve. És akkor Magyarország (európai) határai ismét az Uraltól az Atlanti óceánig terjednek (hacsak az USA elnöke meg nem irigyli ezt, és ekkor az, hogy "világ" vagy "Magyarország" ugyanazt jelenti.

2018. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerbia Magyarország részévé válik, és akkor egyben benne lesz az Európai Únióban? Nem :P miket ki nem találnak egyesek...
2018. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belapus ***** válasza:
27%
A magyar politikusoknak mindig szükségük van egy s*ggre.Miniszterelnökünk mostanság Putyinéval szemez.Ez nem azt jelenti, hogy szervezetileg is csatlakozni szükséges valamilyen csoporthoz, csak azt, hogy Magyarország esetében mindig van egy erősebb kutya.
2018. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Nekünk a szovjetek a testvéreink.
2018. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
A keletet már kipróbáltuk (kényszerből). Most kipróbáljuk a nyugatot is.(kényszerből) Reméljük, egyszer a két esetből tanulunk és erősödünk annyit, hogy rájöjjünk, hogy az önállóság a legjobb.
2018. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Braziliahoz, majd 10 ev mulva Japanhoz fogunk csatlakozni, igy letrehozva a nagy interkontinentalis Uniot.
2018. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi az az Eurázsiai Unió ? Csak én nem hallottam még róla? Szerintem semmi ilyen nem várható. До свидания.
2018. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!