Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért gondolja...

Az ellenzék miért gondolja azt, hogy ha Gyurcsányt fikázzák azzal barmit elérnek? Hozzáteszem egyedül Gyurcsány Ferencen látom, hogy küzd a kormány ellen.

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

"Hozzáteszem egyedül Gyurcsány Ferencen látom, hogy küzd a kormány ellen."

GyF a kormány ellen küzd? Ne már! Az a paprikajancsi azért küzd, hogy közel maradhasson a zsírosbödönhöz!

Ha a kormány ellen akart volna tenni egy icipicit is akkor (jóval) a választások előtt lefalcolt volna!

2018. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Gyurcsány a kormány mellett küzd, annak fontos támasza.
2018. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Látjátok én mondtam, hogy a dékástól nincs hülyébb...
2018. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
A kérdésben lévő állításból az következik, hogy csak 5% akar a kormány ellen küzdő erőt a parlamentbe. Vagyis a kormányat támogatottsága 95%os. Remek.
2018. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Mikor és ki fikázta Gyurcsányt, mire gondolsz pontosan?


Amúgy meg gondolom azért mert Gyurcsány a NER része (nem azt mondom hogy szándékosan, de a NER-nek fontos hogy legyen Gyurcsány). Amíg az ellenzéki oldalon ott van Gyurcsány, addig lehet riogatni a szavazókat azzal hogy "ajjaj, ha nem Orbán, akkor visszajön Gyurcsány, és ugye emlékeztek a gumilövedékekre meg az őszödi beszédre?". Aztán minden áldott választás előtt lejátszódik a tragikomédia hogy most az MSzP akkor összefog Gyurcsánnyal, vagy inkább egy kicserélődőtt, megújult MSzP arcát akarja mutatni (sic!). Aztán hívják az LMP-t is mint elvileg inkább baloldali pártot, hogy csatlakozzon. Felajánlják neki hogy lépjenek vissza 70 helyen az ő javukra, cserébe ők visszalépnek 3 helyen az LMP javára. Aztán ha az LMP nem akar belemenni ebbe a tragikomédiába akkor ő a hibás Orbán 2/3-áért, ha valamilyen szinten belemegy, akkor meg nem is igazi XXI. századi párt. A Jobbiktól meg nem várják el az emberek hogy csatlakozzanak ehhez a játékhoz, de ha két felé oszlanak az ellenzéki szavazatok (baloldali összefogás + Jobbik), az is 2/3-ot jelent.


Na most képzeljük el mennyivel könnyebb lenne ellenzékesdit játszani ha elfelejtenénk Gyurcsányt, meg mindent ami Gyurcsányhoz köthető!

2018. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

"Az a paprikajancsi azért küzd, hogy közel maradhasson a zsírosbödönhöz!"


Gyurcsány egy milliárdos, nem hiszem, hogy rászorul a zsírosbödönre.

2018. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Én jobb híján az LMP-re szavaztam 2014-ben és 18-ban, de nekem óriási csalódás most már, hogy állandóan a fideszes szavazóknak próbálnak megfelelni, nem a sajátjaiknak. Ez jelentésnél való tartózkodás volt a hab a tortán. Nem értik meg, hogy azzal nem jutnak előrébb, ha a fideszes szavazók elismerően bólogatnak, hogy "jóvan, van tisztességes ellenzéki párt", aztán meg mennek leszavazni Orbánra. A saját szavazóikkal foglalkozzanak, akik elvárnák, hogy kemények legyen a kormánnyal, nem ezt a megszeppent izét, hogy jaj mi tartózkodunk, mert hagyják békén a magyarokat, meg hát az Orbán az nem is nagyon diktátor, meg hát a migránsok azért tényleg ne, jaj. Kabaré párt. Gyurcsányék legalább a saját szavazóikkal foglalkoznak, bár én nem bízok benne, neki már volt lehetősége bizonyítani.
2018. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

"Gyurcsány egy milliárdos, nem hiszem, hogy rászorul a zsírosbödönre"


Nocsak, jó fizetése lehetett, ha annyit spórolt belőle az exminiszterelnök!

Még ő beszél korrupcióról...

2018. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!