Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy 2018-ban még mindig csak Gyurcsány képes felmosni a padlót Orbánnal? Szerintem jó arc a Feri, én tuti a DK-ra fogok szavazni :D


2018. szept. 18. 09:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Még Orbán is csak kapkodta a levegőt időnként XD :D
2018. szept. 18. 09:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Hehe. Csak Orbán a góré és a Böszmének van erős izgalmi állapotban 5% - a. Ha van.
2018. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tagadtam, hogy Orbán a Góré, de semmi se tart örökké haver ;)
2018. szept. 18. 09:19
 4/9 Libers Pertz ***** válasza:
Majd egy pár év múlva szavazhatsz.
2018. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

3.


A Böszmének van most 5% - a, ha egyáltalán. Az elutasítottsága elég nagy még ellenzéki oldalról is. A Fidesz oldalról aligha tud áttéríteni szavazókat. '22 - ben lesz közel 60 éves, és 5% - ról kéne nyerő helyzetbe verekednie magát. Összefogni nem akar, és mások sem vele.


Szerinted?

2018. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

"Az elutasítottsága elég nagy még ellenzéki oldalról is."


Eddig, de ez majd kiderül 2022-ben.. A jelenlegi ellenzék széthullt, lassan az egyedüli aki képes volt még fenn maradni az a DK.

Én sem örülnék ha ismét Gyurcsány lenne, de Orbánékból is elegem van, normális ellenzék meg nincs.

2018. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem tagadtam, hogy Orbán a Góré, de semmi se tart örökké haver ;)"


Pontosan haver, ez igaz DK szavazókra is, következő Országgyűlési választásra lehet el is fogy az 5%.

2018. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha Gy.F.-t valóban érdekelné Magyarország sorsa,akkor eltakarodna a közéletből. Kézenfogva O.V.-ral.
2018. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Értelmezés kérdése. Te felmosásként értelmezed, én meg kétségbeesett próbálkozásnak, ami arra irányul, hogy egy senkivé züllött volt kormányfő visszaszerezze elveszett tekintélyét, és ismét tényezőnek tekintsék. Mindent egy lapra tesz fel, mert veszíteni valója nem igazán van. Csakhogy ez a stílus néhány DK-son kívül nem sokakat vonz. Te csak teperj tovább Gyurcsány kegyeiért - mindenki magának keresi a bajt.
2018. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!