Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hallani azt, hogy a...

Miért hallani azt, hogy a Fideszt le akarja mindenki váltani, amikor ez abszolút nincs így?

Figyelt kérdés

Áprilisban kaptak 2,8 millió szavazatot. Ilyen jó eredményt még soha, egyetlen egy párt sem ért el a magyar választások során. Akkor miről is beszélünk?

A másik pedig, hogy állítólag van itt több, mint 5 millió ember, akik nagyon elégedetlenek a Fidesszel. Na de akkor hol vannak a tüntetések? :) Ha annyira elégedetlenek, akkor miért nem látom, hogy legalább az 1%-uk, 50 ezer ember kint lenne a Kossuth-téren és keményen harcolna a rendőrökkel, mint a valóban elégedetlen emberek a legutóbbi MSZP-ciklus alatt? Talán nem is annyira elégedetlenek ezek a mostaniak? Talán igenis jó nekik a Fidesz?



2018. szept. 22. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Mert ez az igazság.
2018. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen? Nofene. :)
2018. szept. 22. 13:28
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

"Áprilisban kaptak 2,8 millió szavazatot."


igen? És te ezt személyesen láttad, hogy ennyien szavaztak rájuk, vagy csak elhiszed amit kiírnak a honlapra? :D A múltkor a munkahelyemen az 500 emberből 400 rám szavazott, hogy én legyek a hónap dolgozója. Ja, vagy mégsem. De én ha előadom, akkor az így is van. Tüntetés nem kell, a java inkább lelép.

2018. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

ja, ez kimaradt:


pár hónap után meglátogattam nagypapámat, a második kérdése az volt, a minden oké után, hogy mennyi migráns van Németországban. Hiába a TV2-t nézi szegény...

2018. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

4# Menj ki hozzájuk/ vagy svédekhez megtudod :D


Kérdező: Leakarják váltani, de nem megye nekik ezért hisztiznek

2018. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

63% gyanítom még nagyon fiatalka vagy így érthető a naivságod.

lassan fél évvel a választások után még mindig azon lovagolni, hogy valaki csak úgy beböfögte azt a közel 3 millió szavazatot amit a Fideszre voksoltak, háát ez már lerágott (ezek szerint gumi) csont.

a papád meg gondolom arról az 1,2 millió migránsról érdeklődött aki 2016-ban érkezett Németországba.


a kérdésre válaszolva: megfigyeltem, hogy csak az internet hangos az elégedetlenségtől, általában a fotel propagandisták nyomják ezerrel a diktatúra/demokrácia/fasiszta/monjonle/ mantrázást.

arctalanul a 4 fal között könnyű politikust játszani.

2018. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

5-6


"4# Menj ki hozzájuk/ vagy svédekhez megtudod :D"


Kint élek Németországban, pontosan tudom mi a helyzet, jobban, mint a Fidesz. Közel sem olyan, mint ahogy azt otthon beállítják. Nem azt mondom, hogy nincs gond, de nem akkora, hogy a csapból is ez folyjon éjjel-nappal és tele legyen vele az Origó, meg a TV2...Nem vagyok tinédzser, 37 leszek novemberben, és külföldről nézve tragikus, amit a fidesz csinál, nem hiába lett Bulgária után Magyarország a második az EU-ban a korrupciós listán.

2018. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

#7 neked már van második otthonod, akkor nem mindegy mi folyik itt Magyarországon?

bár messziről jött ember azt mond amit akar.

ha te 37 éves vagy, akkor a papád hány éves? közel kelljen legyen a 90-100-hoz, jól gondolom?

2018. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallom, hogy mindenki le akarná váltani a Fideszt, 1/3ot abszutól nem érdekli, hogy mi van, 1/3 támogatja a Fideszt, 1/3 meg talán valami mást akarna de ez az utolsó 1/3 annyira megosztott, és mind annyira mást akar, hogy nem lesz belőle semmi.
2018. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Liberális körökben egész nap az a téma, hogy mekkora diktatúra van, mindenki elégedetlen, fúúj Orbán stb. Persze, hogy az lesz a benyomásuk, hogy "mindenki" leakarja váltani, hisz ebben a burokban élnek.
2018. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!