Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nógrádi fideszes politikusok...

A nógrádi fideszes politikusokban semmi szégyenérzet nincs?

Figyelt kérdés

Becsó Zsolt azt írja, hogy „a szombat sem a családé volt, hiszen a napot Budapesten a kórházban kezdtem, majd Vanyarcra utaztam a haluskafesztiválra, majd Pásztóra mentem a sportnapra, utána Szuhára voltam hivatalos, majd a Somosi falunapra látogattam ki.”


Miért megy Budapestre kezelésre, ha az elmúlt években állandóan azt mantrázta, hogy úgy fel lettek újítva a kórházak, hogy az már világszínvonal?


„Ezek után hétfőn délután szembesültem azzal, hogy a balliberális média ismét hangulatot keltett, olyan látszatot kialakítva, mintha dáridózó, zabáló, senki emberek lennénk.”


Hát, 150-160 kilóhoz csak kell „zabálni”! Állandóan szól a mulatós „zene” is ott, ahová Becsó ellátogat. Becsóról az is köztudott, hogy csak és kizárólag csapvizet iszik, semmi mást!


Nem is engedtek be a biztonsági őrök senkit Héhalmon, csak a fideszkdmp-tagokat. Már akin volt karszalag!


A gyerekek még az ingyenesnek meghirdetett körhintára (felénk régen sergőnek mondták, ha már hagyományőrzés) sem ülhettek fel! Karszalag nem volt rajtuk, az igaz.


Skuczi Nándor (a megyei közgyűlés elnöke) szerint 20 milliárd forintot költöttek 20 év alatt 3 kórházra.


20 milliárdot 20 év alatt 3 kórházra. Ebből a pásztóit nem is lehet kórháznak nevezni (max. elfekvőnek), mert már szinte mindenért vagy Tarjánba, de egyre inkább Pestre kell utazni.


(Zárójelben: az elmúlt 7 évben 522 milliárd forint ment focira.)


Becsó Zsolt és Skuczi Nándor vállvetve küzd a mellrák ellen is. Szóban. Idén már csak a nők 26%-án végeztek mammográfiás szűrést. (A férfiakról semmi adat.) Pedig egyes rákos megbetegedések gyakorisága 20%-kal nagyobb az ország többi részéhez képest.


Nógrád megye három dologban vezet: elhalálozási statisztika, elvándorlás, az ipari termelés ipari mértékű visszaesése. De ez Becsóékat nem érdekli.


2018. szept. 23. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez alapvető tévedés. A többiben sincs, csak most ők vannak napirenden.
2018. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyükben csak miattad szégyenkeznék. Én is elvinném a termelést onnan, ahol ilyen nyavalygó, kötözködő emberek vannak.
2018. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általánosságban nincs bennük, nem csak a nógrádiakban.
2018. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tgt ***** válasza:

És mi a helyzet a vendégházzal?

[link]

2018. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!