Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik az LMP-ben és a...

Mi folyik az LMP-ben és a Jobbikban?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik mindkettő párt a szétesés szélén áll.

2018. okt. 2. 07:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Helyes.
2018. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Lesz még Gyurcsány Magyarország mininszterelnöke.
2018. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Mindenkinek húz szét, próbál felkészülni, hogy kövi választáson elérje az 5%-ot.


2# én alapból úgy vagyok vele, hogy az emberek ostobák, de szerintem annyira nem, hogy Ferit megszavazzák megint.

2018. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
El fognak tünni a süllyesztöbe belátható időn belül,a jobbikból tömegesen lépnek ki képviselök, polgármesterek, alapszervezetek szűnnek meg. Ez lett a néppártosodás eredménye, Vona Gábor pedig időbe elhagyta a süllyedő hajtót.
2018. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Az LMP-ben akik vezető pozícióban vannak, és van bennük tisztesség, otthagyják a pártot. Nem tudják elfogadni, hogy eladták magukat Orbánnak.
2018. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Smink nélkül milyen ocsmány.


[link]


Ezen a képen valszeg önmagát érti

-takarodj a politikából

[link]


De a bu$i schiffer visszatér.

2018. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Ha Schiffer visszatér akkor Gyurcsány pártiak lesznek.


=======

Édesapja Schiffer Péter a PSZÁF egyik korábbi vezetőjen Gyurcsány Ferenc jó ismerőse.

=======

2018. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha az Orbán-Simicska perpatvar műbalhé volt, akkor nagyon profin csinálták a Jobbik szétverését.


Ha nem műbalhé volt akkor Vona az ország egyik legostobább politikusa.


Az LMP meg lufi volt. Kipukkant. A foszlányokat még megpróbálták elkapni a liberálisok. Több kevesebb sikerrel.

2018. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

Az Lmp a leggázabb párt. Így nem működhet egy párt hogy bárki megvétózhat bármit, folyamatosan fegyelmi eljárások zajlanak mindenki ellen. Hogy akatnak pártként működni ha nem tudnak egységesek lenni?

Jobbik mintha stabilabb lenne most. De nagyon súlytalan. Szomorú, de Gyurcsány a legtehetségesebb politikus az ellenzéki vezetők közül.

2018. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Az LMP szépen közeledik a fidesz felé, ezt a vak is láthatja. Hogy a Jobbikban mi történik, fogalmam sincs. Szerintem még ők se tudják megmondani.
2018. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!