Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnátok, ha várnáto...

Hogyan reagálnátok, ha várnátok az orvosi rendelőben, hogy behívjanak, de az egyik orvos ilyen órát szeret fel?


2018. okt. 4. 00:54
 1/9 A kérdező kommentje:
szerelt* fel
2018. okt. 4. 00:54
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Köztudott, hogy nem egy muszlim orvos van Magyarországon. Engem az érdekel, hogy jól diagnosztizáljon és megfelelő kezelést kapjak. Az, hogy miben hisz az orvos arra nagy ívben teszek.
2018. okt. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

"fun fact": kb 1 éve amikor nőgyógyászhoz mentem a váróteremben az asztal tele volt újszövetségekkel. Ott volt egymáson vagy 5. Még képet is csináltam róluk, hogy elküldjem chaten egy barátnőmnek, szóval linkelni is tudnám, ha nem hinnéd el.

Szóval számomra nem újdonság, hogy az egészségügyet sokan keverik a spiritualitással, bár egy ilyen óra messze nem zavarna annyira. Az az óra azért van ott, mert az orvos muszlim, és szeretné betartani a saját vallása előírásait, az ószövetségek meg azért voltak a váróteremben, mert személy szerint az én torkomon akarták lenyomni a kereszténységet, amitől személy szerint hánynom kell.

Amúgy meg nem gondolnék arra, hogy rögtön felrobbant az orvos, ha ezt a választ akartad hallani. Aki elvégez egy orvosi egyetemet azt nyilván nem az órája alapján fogom megítélni.

2018. okt. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Jézusmária!

Elmennék.

Ez az ember nem integrálódott és nem is tartja tiszteletben az őslakosokat, hanem egy hódító.

2018. okt. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
47%

"az én torkomon akarták lenyomni a kereszténységet"


Nem vizsgáltak meg addig, amíg el nem olvastad a Mát. 14,14-t?

2018. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Semmit. Az ő vallása, az ő dolga. Tiszteletben kell tartanunk.
2018. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

#5, szintén nőgyógyászat, kitapétázva azzal, hogy Isten szerint az abortusz bűn.

Nem terhesség miatt voltam ott, és a saját életemben biztos soha nem tudnék elmenni abortuszra, de még így is gusztustalannak tartottam ezt a nyílt manipulációt. Ha mondjuk az lett volna kitapétázva, hogy mely szervezetektől kérhetsz tárgyi adományt, ha megszületik a baba, hol adhatod örökbe, hova mehetsz lakni ha esetleg kibacnak a szüleid a terhességed miatt, azt megértettem volna. De neeeem, nem ez volt, csak a szüjjél, szüjjél, szüjjél. Undorító.

Bocs, hogy eltértem a tárgytól. Egy óra nem zavarna, ahogy az sem zavar, hogy sok helyen van kinn feszület. Amíg nem tolja rám senki erőszakkal a saját nézetét, addig abban a képzeletbeli lényben hisz, amelyikben akar.

2018. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Meglepődnék, de fel nem zaklatna a dolog. Attól, hogy muzulmán az illető, még lehet kiváló doktor.
2018. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:

ma 09:31


Bármilyen meglepő, nagyon sok nőgyógyász nem ért egyet az abortusszal, rengetegen nem is vállalnak. Aki emiatt keres nőgyógyászt, keres olyat, aki megcsinálja.

2018. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!