Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Prof. Dr. Kásler Miklósnak...

Prof. Dr. Kásler Miklósnak mégiscsak igaza van?

Figyelt kérdés

Nem is régen jelentette ki, hogy aki megtartja a 10 parancsolatot, az a betegségek 80%-át nem kapja el. Laikusokat ez nagyon felháborított és nagy média visszhangja van. Lehetséges hogy sokak számára nem ismert mire gondolhatott, ezért az Én véleményem elmondom


Gyerekként a káplár hittanból kb ugyanezt magyarázta. A 6. parancsolat a Ne ölj interpretációja felöleli azt, hogy egészségesen táplákozunk, hisz nem öljük magunkat a műanyag nyugati szemét konzervekkel, akkor tovább élünk és nem kapjuk el a rákot, daganatot.


A ne ölj 6.parancs értelmezése a Jézushoz megyünk kiskönyvben is benne van, amit tanultunk általánosban. Már az általános iskolások ezt megtanulják. Nagyon hasznos könyv, rengeteg tévhitet oszlat el a világról, magam is nagyon szerettem. A lényeg az, hogy a " Ne ölj" parancsolat magában foglal minden emberi élet megóvását. Ugyanúgy ne öld magadat sem. Ugyanúgy az ember saját életére is vonatkozik ez a parancsolat, hisz nem úgy van leírva, hogy ne ölj másokat, hanem minden emberre kiterjesztve ne ölj, amibe magunk is beletartozunk


Ismert, hogy egészséges táplálkozással kikerüljük a rák és daganatok keletkezését, a cukorbetegséget és a többi krónikus nyavajákat. Aki nem eszik zsíros ételeket, gyros pizzákat, mekis hambikat, hanem helyette tudatosan zöldséget, gyümölcsöt, tejet, magvakat az gyakorlatilag nem kapja el a krónikus betegségek 80%-át. Ezt mondta Kasler professzor is. Szerintem így már érthetővé válnak a szavai.


Gondolkoztál már azon van-e összefüggés a saját magad egészséges táplálkozás általi egészségének megóvása és a között, hogy a "ne ölj" tanítás vonatkozhat magadra is?

Mit gondolsz az általam levezetett gondolatmenetől?



2018. okt. 6. 14:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem én ettől a szövegtől kaptam agyrákot.


"Ismert, hogy egészséges táplálkozással kikerüljük a rák és daganatok keletkezését"


Ez úgy baromság ahogy van. Ülj le, egyes! Legalább lenne valami háttértudásod és nem magadtól találnál ki baromságokat olyanról, amiről fingod sincs. A többire nem is reagálok, nincs időm idiótákat felvilágosítani.

2018. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%

Mivel nincs pénz közmunkából zsíros húsokat zabálni az életmódváltás adott.

De ez a nagyszerű ember megmosdhatna. [link]

Ettől kevesebb fizetésekből is rendbeteszik magukat az emberek.

2018. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolom, hogy egy ilyen közveszélyes idiótának a vigyorgóban volna a helye, muszájdzsekiben. Egy normális országban már rég ott lenne, de itt Abszurdisztánban remekül tud érvényesülni.
2018. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
A "ne lopj" parancsolattal mi van? Ja hogy az egészséges :)
2018. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
#4 Aki nem lop, az Magyarországon nem tisztességesnek számít, hanem életképtelennek, aki nem elég "életrevaló", és nem használja ki a lehetőségeket. Ezért tart itt ez az ország.
2018. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%

A 'ne ölj' parancs értelmezéséhez mégiscsak közelebb van az, hogy ne rugdaljuk ki a képzett szívsebészeket, lehetetlenné téve a munkájukat, mint hogy valaki megsózza a hamburgert.

Vagy szerinted legeljen mindenki nyers salátát és akkor bezárhatjuk a rendelőket, kórházakat?

2018. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Semmelweis Ignác most valahol elismerően bólogat. Ez egy újabb magyar orvosi siker, Dr. Kásler Miklós, a rákosok, a szív-és érbetegek megmentejő, így fogják majd emlegetni. Kíváncsi vagyok, hogy mikor kapja meg az orvosi Nobelt.
2018. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
A kezei alapján nem mernék kezet fogni Kásler úrral, mert azért a pestis, feketehimlő, kankó, egyebek elég fertőző dolgok....
2018. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
Lehet csak ártalmatlan fekália és fika csinosítja a körme alatti táptalajd, de lehet ez komolyab bacilustenger is, amit jobb elkerülni.
2018. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%
A körmeit elnézve én a kutyám sem bíznám erre az emberre nemhogy magamat.
2018. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!