Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, nektek van személy...

Fideszesek, nektek van személyes tapasztalatotok migránsokkal kapcsolatban? Támadtak már meg titeket, erőszakoltak meg, vagy láttatok-e már egyáltalán migránst?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 22:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
73%
Láttam már. De még nem erőstakoltak meg. 37/f
2018. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem értem ezekben a provokáló kérdésekben, hogy miért nem 2015-ben tették fel, mikor a keleti pályaudvaron és az autópályán zarándokoltak.
2018. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Miért? Akkor megerőszakoltak? :)
2018. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Látták 3D-ben a tv-ben...
2018. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért, egy tájékozott, okos embernek csak az számítana, amit saját szemével látott?
2018. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Volt szerencsém 1x végighallgatni az ablakból ahogy éjjel lekéselik egymást, 1 halott lett a vége. Illetve napi szinten látom ahogy drogot árulnak az utcán. (Nem MO)
2018. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Amúgy ha oda akarsz kilyukadni hogy nincs semmi probléma a migrikkel, akkor írt neked egy cikket a Fidesz fikázó Index is:

[link]

2018. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem minden fideszes hülye, lehet sokan befolyásolhatóak, idősebbek, a legalja gipsyk, de most én sem értem ezt a provokáló kérdést, jobbikos vagyok, és pontosan ezt akarta az állam, hogy összevesszünk ezen a politikán és addig se a problémákon gondolkodjunk.


Az már jobb kérdés, hogy, ha nem a befolyásolható rétegbe tartozik az, hogy lett fideszes? Talán fiatal és szereti orbán abszolút nevetséges válaszait? Vagy elérte a céljait, mert tett értük és úgy gondolja, hogy neki jó ez a párt, mert neki sikerül boldogulnia, de az utóbbiak közül nem értem azokat a fajtákat akik leállnak veszekedni más pártok szimpatizánsaival csak, mert le FIDESZ-esezték őket, ők miért nem vonulnak a háttérbe?


Tisztelet a kivételnek!

2018. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Ott voltak a keletin nem is kevesen. Bár gondolom a gyurcsányisták szerint az sem történt meg
2018. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Már USA is Sorosozik:



[link]


Donald J. Trump

‏okt. 5.


The very rude elevator screamers are paid professionals only looking to make Senators look bad. Don’t fall for it! Also, look at all of the professionally made identical signs. Paid for by Soros and others. These are not signs made in the basement from love!


============

Ha egyszer kib@$$zák sorosb./uzit az USA-ból itthon meglincselik.

2018. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!