Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iszlám ellen harcoló...

Az iszlám ellen harcoló keresztény Orbán Viktor, miért fogadja Magyarországon az iszlamista török elnököt Erdogánt?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 08:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem harcol az iszlám ellen.
2018. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Haha ez jó volt, köszi.
2018. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%

2.


Te állítasz valamit, igazold.

2018. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem tudja, hogy nem keresztény.
2018. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Orbán Viktor: Veszélyt jelent a nőkre az iszlám kultúra.
2018. okt. 7. 08:30
 6/30 anonim ***** válasza:
36%

Vegyük leegyszerűsítve, lomha agyúak kedvéért.


Az nem iszlám ellenesség, ha azt mondom, nem akarok nagyobb számban muszlim embereket - és más idegeneket sem - az országban. Természetesen vannak fenntartásaim velük kapcsolatban, de amíg otthon ápolják hagyományaikat, semmi gond. Én is jártam Törökországban és igen jól éreztem magam. Még egy kicsit tudok is a nyelvükön, étteremben rendelni, egyszerűbb dolgokat stb. Ott én alkalmazkodom, mert ott vendég vagyok.


De ebből nem következik, hogy jó lenne, ha eltekintve a pár török étteremtől - ahová magam is gyakran járok - túl sokan lennének itt. Pláne arabok.


Törökország egy 80 milliós középhatalom, ráadásul olyan ország, ahol kedvelik a magyarokat, a Macaristan szó nem cseng rosszul arrafelé.


Érdemes jóban lenni velük.

2018. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
5%

"Veszélyt jelent a nőkre az iszlám kultúra."


És nem?

2018. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%
A pincsi diktátor nyilván örül hogy egy igazi diktátor kegyeit keresheti.
2018. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 tgt ***** válasza:
80%
Nem az a baj, hogy Orbán találkozik Erdogánnal, hanem az, hogy olyan jóban van vele, hogy még a beiktatására is elment a kedves fiával együtt. Ezzel kifejezte, hogy tetszik neki az erdogáni illiberális demokácia, ahol egy facebook likeért is bebörtönözhetnek.
2018. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Izmosabb diktatúrákban ezt úgy oldják meg, hogy nincsen Facebook, Youtube meg a többiek. Esetleg munkaidő után lekapcsolják az áramot. És akkor nem lehet félrelájkolni.
2018. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!