Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek amióta a Fidesz...

Szerintetek amióta a Fidesz van hatalmon, javult vagy romlott az emberek magatartása, mentalitása?

Figyelt kérdés

Nőtt, vagy csökkent a rosszindulat? Mennyivel elfogadóbbak az emberek? Mennyivel kedvesebbek egymáshoz? Az iskolai/munkahelyi erőszak és agresszivitás nőtt, vagy csökkent? Mire buzdítja az embereket a kormány? Vagy mindez független a kormánytól? Személyes véleményeknek, tapasztalatoknak is örülnék.


Megjegyzés: Azzal ne jöjjön senki, hogy Magyarország a tizen valahányadik legbiztonságosabb ország. Mert ez nem reprezentál semmit. Mert ez attól is lehet, hogy a legtöbb országban romlott a közbiztonság, és nem pedig attól, hogy nálunk javult.


2018. okt. 8. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen nőtt. A fidesz gyűlöletkampánya miatt aki nem fideszes az hazaáruló soros bérenc és utálni kell. Konkrétan nem volt programja a fidesznek, minden pénzt az uszító plakátokra és reklámokra költötték. Szerinted ettől csökkent?
2018. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem kormányfüggő. Ilyen műfaj az internet, minden irigy, frusztrált ember szót kap. Az élet más területén nem sikeres, itt meg lehet okádni a szájonvágás veszélye nélkül.
2018. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező! Egy nagyon fontos dolog! Olyanról kérdezünk, amiben bizonytalanok vagyunk, amit pontosabban szeretnénk tudni.

Ha számodra ez valóban kérdés, nem érzékeled a valóságot, akkor reménytelen. A valóság megtapasztalása lényegesen keményebb érv, mint a szó. Azt semmi nem tudja befolyásolni. Ha neked a tapasztalás ennyi, hogy kérdezel, ott a szónak helye már nincs. Úgy sem hiszel egyezerszer gyengébb érvnek.

2018. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#2 Én nem az internetről beszélek. Én a való életben történő magatartásról beszélek. Attól, hogy valaki az interneten kiéli magát azzal, hogy valamire azt mondja, hogy "ez szar", az arányaiban sem közelíti meg azt, mint hogyha a suliban vagy az utcán szándékosan neki mennek valakinek, belekötnek, és jól megverik. Vagy nincs arányaiban köze ahhoz, hogyha valakit kiidegelnek és kikészítenek idegileg. vagy kiközösítenek. Vagy valakit úgy lejáratnak, hogy örökre rossz híre marad, noha valójában tök ártatlan.
2018. okt. 8. 19:33
 5/22 A kérdező kommentje:
#3 Én tapasztalok dolgokat, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Hogy mások hogyan látják.
2018. okt. 8. 19:34
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek az első válaszadóval: egyértelműen nőtt.

Ha másra nem is, erre kiválóan alkalmas a politika: egymásnak uszítani az embereket mesterséges ellentétekkel.

2018. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

A való életben nincs semmi.


1. Nem politizálok az utcán.

2. És ha igen? Szóljon, ha valakinek nem tetszik.

2018. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted? Egy könyvre senkinek nem futja mert 10 ezer forint ami olvasható tartalommal bír. Az ingyen tv sorosról szól, és arról, hogy soha nem dolgozott léhűtők és ribbbancok fedezik be egymást "valóságshow" címszóval, meg szulejmánról és barátok köztről. Sorolhatnám még, de akinek megugorja a 60-as IQ-t a toronyban a rendszer, az tudja mit írtam.
2018. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem a miniszterelnök személyétől függ, hogy egy ember agresszív vagy jámbor.

Nem vagyok hajlandó utálni senkit csak azért, mert esetleg másik párttal szimpatizál, szeretni sem fogom csak azért,mert ugyanazzal.

Az interneten gyakran elszabadulnak az indulatok, de nem ismerek olyat a környezetemben, akit a politikai meggyőződése miatt bántották volna, akár csak verbálisan is. Azt, hogy van olyan barátom, akivel néha lehülyézzük egymást, nem sorolom ide, semmit nem változtat a jó kapcsolaton, nálunk belefér.

2018. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Sok embert ismerek személyesen akik nyíltam nyomják a hülyeséget, a propagandát és olyan szintű gyűlölet és keserűség árad belőlük, hogy rossz hallgatni. Én ilyen korábban - főleg ilyen mértékben - nem vettem észre.
2018. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!