Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Boros Péter...

Mi a véleményed Boros Péter javaslatáról, hogy aki gyermektelen, (mindegy, hogy ffi. Nő) annak kelljen fizetni adót azok javára akiknek van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
38%

Némi korrekcióval elfogadom:


Cigány származásúak esetén kötelező legyen adót fizetni ha nincs gyerekük, de ha van akkor jóval többet.

2010. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem hallottam, mert nem nézek tv-t, de ha ezt mondta, menjen meleg, sötét, nedves helyre.Remélem a szingli hordák megdobálják nem drága tojással, hanem lényegesen olcsóbb kulékaviccsal.
2010. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
sztem meg a kék szeműek fizessenek a barna szeműeknek!
2010. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
7%
A szinli hordák szopjanak lovat. Épp ez a gáz hogy manapság már senki sem baszik az országban.
2010. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

Ez így ebben a formában azért nem jó, mert a cigányok így is az alomból élnek meg.


Inkább kellene bele olyan kikötés, hogy állandó munkahejjel rendelkező szülőknek járna a pénz. Így az alkalmi munkás cigányok is ki lennének golyózva.


A népességfogyás ellen valamit tényleg tenni kell, de nem cigányokkal kell benépesíteni a Kárpát-Medencét.

2010. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen rosszindulatu?
2010. jún. 23. 20:13
 7/31 bumbi02 ***** válasza:
83%
aki meg meddő az meg háromszor annyit fizessen mer sose fog gyereket vállalni mi???? hülyeség...
2010. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
Az mért rosszindulat hogy irtanám a cigányokat?
2010. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

Az emberi ostobaságnak csak alsó határa van. Ez ismételten bebizonyosodott. Csak nem képzelni Boros úr, hogy más porontyát én fogom eltartani ? Ha sajátot nem akarok, miért pénzelném a másét???

Ja azért mert valamikor az ő munkája termeli ki az én nyugdíjamat? Ez valami vicc ugye?

2010. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
6%

"aki meg meddő az meg háromszor annyit fizessen mer sose fog gyereket vállalni mi???? hülyeség..."



Nem hülyeség, mert neki nem kell rúgdalódzóra költeni. Van dollárja szarásig, hadd adózzon!

2010. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!