Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem lennénk uniós tagország...

Ha nem lennénk uniós tagország Orbán Viktor már megvalósított volna egy Erdogan féle full diktatúrát ahol a börtönök ártatlan emberekkel vannak tele?

Figyelt kérdés
Egészen úgy tűnik Orbán példaképei ezek a diktátorok kivétel nélkül, csak ugye ők nem uniós tagország vezetői! Mi lenne most 2018-ra nálunk ha mi sem lennénk azok?
2018. okt. 9. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
a "mi lenne" és "volna" kérdésekkel inkább valami jósnál érdeklődj.
2018. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ugyan már, ezért van ez az oldal, inkább mondd el a véleményedet, gondolom fideszes vagy.
2018. okt. 9. 18:07
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Egyáltalán nem; ez egy nagy sületlenség, ha nem más.

Rosszul "tűnik", hogy kik OV példaképei.

2018. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a válasz egyértelműen igen. Kommunista szatelitállam voltunk uszkve 50 évig, jópár más hasonló ország (pl. Szerbia) nem véletlenül tart ott, ahol. Milosevics irtott mindenkit, aki neki nem tetszett, Albániát tönkrevágta az MLM-átverés, Ukrajnában pedig mái napig divat nemzetiség alapján gyűlölni-marni másokat (lásd magyarellenesség) és méreggel eltetetni láb alól a riválist (Juscsenkó, igaz nagyon nehezen, de túlélte).
2018. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj kedves kérdező, hogy aki nem a te véleményeden van, az fideszes agymosott birka. Teljesen mindegy, hogy mit válaszol, mert te már úgyis eldöntötted, hogy milyen válaszokat fogadsz el. Az a szomorú, hogy ezek az emberek nevezik magukat pártfüggetlen és objektív embereknek, gyakorlatilag pedig az egyik legbefolyásolhatóbb személyek.
2018. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Pont te döntötted el milyen válaszokat fogadok el, nem én. Én csupán azt a "fordulj jósnőhöz" szintű hülyeséget hárítottam, az meg úgy gondolom logikus következtetés, hogy egy ilyen szinten válaszolónak fáj a kérdésem. Abból meg következik, hogy fideszes. Ha úgy gondolod természetesen nem kell válaszolnod itt egy kérdésre sem, szíved joga.
2018. okt. 9. 18:25
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

Ártatlan emberekkel Gyurcsány idején volt tele a börtönök. Pl az ösződi beszéd utáni tüntetések áldozatai. Télben hóban fagyban térdepeltették őket a gyorskocsi utca udvarán.

Vagy például Budaházi.

2018. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Gyurcsány idején senki nem volt börtönben a véleménye miatt, hazudsz. Hogy őrjöngő, romboló tüntetőket előállítottak, hát ne röhögtess ne haragudj, igen így volt.


De azt érted, hogy akkor tüntethettél ahol akartál ma pedig az új gyülekezési törvény értelmében betiltott a rendőrség egy Erdogán kritikus tüntetést ott ahol egy másik amin Allah Akbar felkiáltásokkal éljeneztek meg engedélyt kapott?

2018. okt. 9. 18:58
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
A Sargentini-jelentés kapcsán tartott sajtótájékoztatón Orbán Viktor többször is megemlítette Helmut Kohl nevét és elmondta, hogy kifejezetten az ő invitálására lépett be a Fidesz az Európai Néppártba. Vagy Donald Trump megválasztásakor is az elsők közt gratulált. Ők is "példaképei" Orbánnak, pedig nem diktátorok...
2018. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

Én egyáltalán nem vagyok arról meggyőződve, hogy ártatlan emberekkel lennének tele a török börtönök... Ott volt egy puccskísérlet, ami azért durva dolog, egy ilyen után Németországban vagy Amerikában is tele lennének a börtönök.


Amúgy Orván Viktor már volt miniszterelnök akkor is, amikor nem voltunk EU tagok, s mégsem volt semmiféle ártatlan börtönben, szóval a kérdes nagyfokú paranoiára utal.

2018. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!