Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy végre megtisztítják Budapest belvárosát a rengeteg kéregetőtől?

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 10. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Arra a városra már nagyon ráfér egy kis tisztogatás. Én már több mint 5 éve be nem teszem oda a lábam, mert tényleg nyomasztó az a kétszínűség, mint valami latin-amerikai városban. Ott van a belvárosban a bulinegyed, a bunkó részeg nyugati turistákkal, akik 1200 forintért vedelik a sört, mellettük 50 méterre meg már ott fekszenek a csövesek, meg ott nyomorognak a magyarok diákok, vagy alacsony jövedelmű dolgozók 2-en egy kis szobában.
2018. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Én támogatom a dolgot. Iszonyú sok van már ezekből a bérkoldusokból, álkoldusokból, kéregetőkből, ott tobzódnak a köztereken mindenhol, senki nem lép fel ellenük, ha többen vannak, akkor ráadásul ki is rabolják a kiszemelt áldozatot. A policájok meg leszarják az egészet, inkább a vasúti átjárónál trafiznak, abból jön a zseton...

Ideje volna már ezeket az abszurd állapotokat felszámolni.

2018. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

4 válasz kellett az első agyhalottig, szép arány.:D

Én egyetértek a dologgal, jó lenne, ha nem próbálnának lehúzni. Rengeteg pénzem van, de ezeknek elvből sem adnék, inkább elviszem a kinőtt ruháim valami csóri falusi családnak, azok értékelik is.

2018. okt. 10. 22:17
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

mióta Bp évről évre egyre népszerűbb turisztikai hely a külföldiek körében, muszáj meglépni ezt mert iszonyat módon rombolja az ország imázst.

igaz én nagyon ritkán BKK-zok, szóval nagyjából mentesülök az aluljárói és köztereken uralkodó állapotoktól, de éppen elég látni mennyi hajléktalan kéregető van a Rákóczi úton befelé.

a másik hogy ennek már jó ideje "maffia" hálózata van, van jó pár videó ahol arc nélkül elmondják ezek a kéregetők milyen módon működik ez az egész.

ők kéregetnek mindenféle indokokkal (gyerekre kell, beteg az anyja, vagy ő maga súlyos beteg stb. ) cserébe az összegyűjtött pénzért a "stricijük" ad lakhatást nekik.

2018. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az előbb válaszoltam egy miért frusztráltak a liberók kérdéshez. A miértet még nem tudjuk, de itt egy klinikai eset.:DD
2018. okt. 10. 22:28
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Ennek is megbomlott az elméje.



Nagyon helyes, remélem jól végigverik az összes szutykot.

Kezd már unalmas lenni ez a sírás meg kéregetés, hugyozás, nőkkel való kötekedés.

2018. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Mikor volt normális? :D egy gondolatolvasó is csak feleárat kérne el tőle.


Örülök neki, hogy legalább minimális szinten, de növekszik a közbiztonság, és nem lesz ennyi szerteszét ürítő álkoldus.

2018. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hazugság


a csövesek csóróak ha nincs mit lopni a maffia akiket nálunk fidesznek hívnak nem moccan rá a bulira


eddig se csináltak semmit eztán se fognak

2018. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Atyaég... Komolyan végigolvastam minden választ és eddig azt hittem, hogy frusztrált vagyok, de így kontextusba helyezve már kimondottan nyugodt embernek érzem magam.
2018. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Végre. Már nagyon elburjánoztak a hajléktalanok és tartozékaik a belvárosban.
2018. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!