Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az a jelenség, hogy...

Árokpart kérdése:

Miért van az a jelenség, hogy a fideszesek a rászoruló emberekkel Gyurcsány idején még szolidárisak voltak most, illetve 2010 után már egyből nem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a devizahitelek károsultjaira, hajléktalanok, rokkantak stb. de mondhatnék bármilyen más rászoruló embert is. Még a Gyurcsány kormány idején ha találkoztak a fent említett jelenséggel, akkoriban mindig csak olyan kommenteket láttam, hogy pl. na Gyurcsány menekülj stb, most meg, hogy pl. na úgy kell neki, élhetetlen, miért nem vállalkozik, engem sem sajnál senki stb. érvek. Ha már valakinek esetleg a kedvelt pártja van kormányon és szintén vannak hasonló jelenségek azt már nem szabad kritikával illetni. Ez ekkora elfogultság lenne egy párt irányába ez a jelenség?
2018. okt. 11. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nos, ez a különbség a liberalizmus, és a diktatúra között.


(bocsánat, illiberális)

2018. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Kampányfogás volt, semmi több. Be akarták zsebelni a szavazataikat. Ugyanolyan ócska kamu volt, mint az 1 millió munkahelyes parasztvakítás.
2018. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Mar bocs, de az emberek hulyeseget nem az allamnak kell helyrehozni. Ki tartott fegyvert a devizasok fejehez, hogy vegye fel a hitelt? Ki tart pisztolyt a hajlektalan fejehez, hogy igy az olcso bort es ne probaljon kitorni? Soha ennyi munkalehetoseg nem volt, soha ekkora fizetesek nem voltak, de aki nem akarja, hogy segitsenek rajta, azon nem lehet.
2018. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Jó ez a deviza és egyéb hiteles téma.


Nincs pénzed valamire.

Bemész a bankba pénzt kérsz.

Nem fizeted azt a dolgot, amire korábban se volt pénzed.

A bank visszaveszi.


Hol itt a gond?

2018. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

#3 a munkalehetőségekről annyit, hogy nemcsak a beígért 1 millió nem valósult meg, de még a meglévők száma is csökken. Ja, te a közmunka viccmunkát akarod normális állásnak eladni? 47 ezer nettót - közüzemi díjakra, élelmiszerre, ruhára, közlekedésre?

Nőttek a fizetések, hurrá, a szentbeszédből csak az marad ki mindig, hogy vele együtt nőttek az árak is és az infláció is, és az se tett túl jót a gazdaságnak, amikor Surányi haverod fogta magát és meglépett úgy 60 tonna arannyal. Magyarország 2012 óta 8 helyet esett vissza a GDP-listán, és amíg tőlünk nyugatabbra már rég letudták az egész válságot, itt még épp hogy csak elkezdődött.


De azért bálványozd továbbra is a szeretett kormányodat, és mutogass nyugodtan ujjal, hogy a lakosság a hibás, a "migrácsok" a hibásak, a Soros a hibás, az EU a hibás, de még maga a Jóisten is.

2018. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben részben "elfogultság van egy párt irányába", aminek a szavait gondolkodás nélkül sokan beveszik, másrészt megy az álszenteskedés, hogy "Én egyedül mindent elintézek, bezzeg a másik milyen támogatásokat kap innen-onnan-amonnan?", csak közben az, aki hangolja a többieket ilyen szöveggel, az 100, hogy ő is kap innen-onnan ilyen-olyna segítséget...
2018. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

#6 ez minden? I guess a kormányimádó szócsöveid nem tanítottak még meg ügyesen ténytagadni.

Akinek van szeme és tud olvasni, számolni, azt nem csapod be. Magadat meg úgy, ahogy neked jólesik.


Ja, és tegnap Soros Gyuri bácsi elvitt engem búcsúba, vásárolt finom vattacukrot is, málnaízűt, aztán a ringlisplíre is felültünk együtt!

2018. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#8 zsebpénzt nem adott?
2018. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem adott neki, azt berkommentelesbol szedi ossze.:)
2018. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

#10 az hát, aki nem bégeti birkamódra veletek az aktuális lózungot, az bérkommentelő. Legalább jó pénzt fizetnek ezért a backdoor propagandáért, amint lenyomsz?


Ja, és Soros Gyurika finom kólát is vett nekem a búcsúban, nagyon ízlett!

2018. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!