Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert vajon alkalmas...

Kateto kérdése:

Puzsér Róbert vajon alkalmas lenne Budapest főpolgármesterének?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2018. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Alkalmas gumival cumizni az x fáktorba.
2018. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem lenne alkalmas, mert munkaképtelenné kritizálná munkatársait... 🤔
2018. okt. 13. 13:54
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Egyértelműen, főpolgármesternek született.
2018. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Puzsér több évtizedes politikai tapasztalattal rendelkezik, ja mégse.

ő egy szereplési mániás megmondóember, és az egyre növekvő egóját valamivel ki kell elégítenie, (most hogy a Hírtv-ben már nem tudja) pont kapóra jött ez a főpolgármesterkedés.

addig is róla beszélnek az emberek, ő van a középpontban, megkapja a figyelmet stb.

nyilván jó ha 1-2%-ot elér majd, ezzel szerintem ő is tisztában van, viszont egy önreklámnak tökéletes lesz ez.

eleinte még bírtam, de mostanra már egy szánalmas jelenség lett a közéletben.

Gyurcsányt fikázza, aztán kb ő is ugyan azt csinálja.

szerepelni-szerepelni-szerepelni mindegy milyen áron vagy mivel kapcsolatban csak beszéljenek róla, legyen benne a tvben, a hírekben, legyen a középpontban, pont mint Fletó.

a fiatalok bálványozzák mert mindenkit fikáz, mindenkinek beszól, és ugye egy bizonyos korosztálynak ez bejön mivel ők is ugyan ezt csinálják "lázadnak"

2018. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Hat én is fiatal vagyok néha mond vicceset de attól függetlenül irrital.
2018. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Én amúgy bírom Puzsit, de azt kell hogy mondjam hogy nem. Azt mondja hogy az az egyetlen programpontja hogy a Jászai és Fővám tér között egy autómentes, zöld övezetet akar. Ez amúgy szépen és jól hangzik, szerintem sem elég élhető a város, de ez a javaslat azért mégiscsak oltári nagy baromság! Ha az Erzsébet-híd, Lánchíd, és a pesti rakpart amúgy is b*szott nagy forgalma ráterelődik a -finoman szólva- szintén nem éppen kihalt Margit-híd / nagy körút / Petőfi-híd útvonalra, abból hihetetlen káosz lenne. A Kétfarkú Kutyapárt reakciója nagyon találó volt, hogy Puzsér nem elég radikális, egész Budapest helyére erdő kéne.
2018. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Puzsér lenne a legjobban betojva ha véletlenül ő nyerne.
2018. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Már miért ne lenne alkalmas ? Neki legalább van humora (amit ugyan sajátosan ad elő). Egyébként is túlmisztifikált az ilyen "magas" tisztségekre való alkalmasság megítélése. Nyilván minden átlagos intelligenciájú közember alkalmas rá, ha meg az erkölcsi érzéke átlag feletti, akkor az már a netovább.
2018. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Puzsért pontosan a nagy egoja és a szereplésmániája miatt találta meg a Fidesz züllesztés céljából.
2018. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!