Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi a Fidesz...

Szerintetek mi a Fidesz sikerének a titka? Mivel tudnak ennyi embert megmozgatni?

Figyelt kérdés
Ekkora rajongótábora Magyarországon talán csak Ákosnak és Zámbó Jimmynek volt mint a Fidesznek.Ti is így látjátok?
2018. okt. 14. 14:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
A példák nem fedik a valóságot ,nem kedveli 3-4 millió a lakodalmas zenét sem a pop vagy az alter rockot .
2018. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
43%

Nem egészen jól látod. Valakire szavazni kell, vagy valami ellen. Én ugyan a Jobbikra szavaztam, utoljára, de tartottam egy szivárványkoalíció létrejöttétől.


Ha nyert volna a Jobbik, az LMP, horribilis dictu a DK egymaga, maga erejéből, nem örülök, de elfogadom. Azt is túl lehet élni, máskor is győzött már az, amely erőt nem kedveltem, '94 - óta szavazok.


De az országnak stabilitásra van szüksége, és most azt csak a Fidesz tudja biztosítani. És szerintem sokan voltak így.

2018. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%

korrupciónap hívják

nincs enyi fideszes magyarországon, mint ahány szavazatot kaptak (a külföldi magyarok se sokan szavaztak a fideszre, csak az ukránok)

mellesleg, a cigányok között osztogattak krumplit, ruhát, lisztet, müzlit

ezzel is szavazatokat vége

(ez tény, több cigány is mondta, hogy náluk a telepen is osztogattak a fideszesek)

2018. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a rajongók száma elenyésző. Sikerének titka inkább az elődjének a totálisan romboló politikája, és hogy azok a bukott politikusok még mindíg megtalálhatók az ellenzékben és sajnos az ellenzéki pártok ahelyett hogy ignorálnák őket még egyeztetnek is velük ami azért igen rossz fényt vet rájuk
2018. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
1-es ha a határon túli magyarokat is beleszámoljuk kijöhet a 3-4 milliós rajongótábor.Zámbó Jimmyt és Ákost sokan kedvelik a határon túl is.
2018. okt. 14. 14:19
 6/31 anonim ***** válasza:
73%

"mellesleg, a cigányok között osztogattak krumplit, ruhát, lisztet, müzlit"


Mondjuk ez még nem jelent szavazatot. Csak hogy egy példát mondjak, rendezvényeken szoktak lenni ilyen sátrak mindegyik pártnál. A munkáspártnál volt a legnagyobb tömeg, mivel ingyen sültkolbászt adtak. Szerinted rájuk szavaztam? Bizony hogy nem

2018. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%

6,

cigány haverom mondta, hogy az osztogatás után a cigányok rendesen kampányoltak, hogy fideszre szavazzanak, hogy akkor jövőre is kapnak ilyen cuccokat

az okosabbjuk hiába győzködte volna őket, hogy miattuk szar a gyerekeiteknek

meg javulni nem fog a helyzet..

és egész évben szidjátok őket és most pár müzliért el van felejtve 4 év??

mintha a falnak beszéltek volna


meg suliba is egész nap az ment, hogy még szerencse, hogy a fidesz nyert (bár ilyet is csak a cigányoktól hallottunk, de ott is az értelmesebje csak a fejét fogta)

2018. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
Krumplit ad a Fidesz. Akkor most arra szavazzon a cigány, aki még krumplit SEM ad?
2018. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%

Semmi. Csaltak, hazudnak.

Ez a válasz a kérdésedre.

2018. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
Látszik, hogy az ellenzék nem érti, miért győz a Fidesz már harmadszor egyhuzamban, 2/3-dal. Ezért mindenféle sületlenséget kitalál: krumpli, korrupció, nem volt jobb, az elődök rosszabbakk voltak, csaltak, hazudtak. Mindez a szavazópolgárok totális lenézése, semmibevétele - na ezért nem nyert az ellenzék. Miért szavaznának rájuk az általuk lenézettek?
2018. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!