Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény fideszesek...

A keresztény fideszesek szavazók ahelyett hogy a hajléktalanokat vegzálnák, már elgondolkoztak azon, hogy sok hajléktalan az Orbán kormány által támogatott devizauzsora miatt került utcára?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 07:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

A keresztényeken én is csak röhögök, hogy mennyire megvetik és lenézik Magyarországon az elesetteket. :D

Úgy tűnik, hogy nekünk keresztényekből is csak a bunkók jutottak.

2018. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Miért, szívlapáttal ütöttek bárkit is, hogy olyan hitelt vegyen fel, aminek kétséges a kimenetele? Nekem is volt, van hitelem, mindig számolni kell azzal, hogy beüt valami váratlan.


Ezzel együtt én is utálom a bankokat, de nem kötelező hitelt felvenni.

2018. okt. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem, a Gyurcsány és társai által ellehetetlenített forinthitelezés miatt kerültek max az utcára, az Orbán kormány alatt lényegében nem volt lakossági devizahitelezés, hiába volt meg rá jogilag a lehetőség.
2018. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Miért, szívlapáttal ütöttek bárkit is, hogy olyan hitelt vegyen fel, aminek kétséges a kimenetele?"

Azért te szerencsétlen sötét fideszes barátom, mert ezeket a hiteleket tudták a szegény emberek a legkedvezőbben felvenni.

Az Orbán kormány engedélyezte a bankoknak a devizauzsorát, ergo kutya kötelességük lett volna a lakosságnak megfelelő tájékoztatást adni.

2018. okt. 15. 07:44
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Rosszul tudod, a gyurcsány-kormány engedélyezte. Ezzel együtt az orbán-kormány is hibás, mert semmit nem tesz a devizahitelesek megmentéséért vagy a bankok elszámoltatásáért.
2018. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Gyurcsány engedélyezte?

Legalább ne hazudjál öcsém.



1. Ki engedhette ezt meg?


Meglepő? A devizahiteleket 2001. nyarán az I. Orbán-kormány engedélyezte, a „2001. évi XCIII. törvény a devizakorlátozások megszüntetéséről, valamint egyes kapcsolódó törvények módosításáról”

2018. okt. 15. 07:51
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

"a hiteleket tudták a szegény emberek a legkedvezőbben felvenni"


És? Aki hitelt vesz fel, az a saját felelőssége. Hányan vettek Suzukit 72 hónapra, önerő nélkül? Én sem veszek fel hitelt 30 évre egy Rolls Royce - ra, mert nem lennék benne biztos, hogy tudnám végig fizetni.

2018. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hakapeszi, én nem haragszom rád, inkább rettenetesen sajnállak, pláne ha ezt ingyen nyomod, saját meggyőződésből.
2018. okt. 15. 07:54
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

9.


Hol a gond? Nekem is volt svájci frankos hitelem. Mert még ha nem lennék érintett. Most is van hitelem, kettő is, összesen kb. 80 ezer havonta. Hitelt felvenni felelősség. Akármilyen kormány jön, akkor is így lesz.

2018. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 tgt ***** válasza:
50%

Hakapeszi: „Miért, szívlapáttal ütöttek bárkit is, hogy olyan hitelt vegyen fel, aminek kétséges a kimenetele?”


Az volt a baj, hogy nem tájékoztatták őket megfelelően a kockázatokról. Akkor nagyon jók voltak a feltételek, és a hitelezők elhallgatták, hogy ez változhat. Akik pedig felvették a hitelt, elhitték ezt, mert nem voltak pénzügyi szakemberek, és megbíztak a bankokban.

2018. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!