Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz képviselői miért nem...

Tgt kérdése:

A Fidesz képviselői miért nem mennek el a Népjóléti Bizottság ülésére?

Figyelt kérdés

A bizottság a családok hajléktalanná válásának megelőzésével, és a lakhatási válság kezelésével foglalkozott volna.

Selmeczi Gabriella levélben jelezte, a kormánypárti képviselők éppen nem érnek rá.


[link]



2018. okt. 15. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem ėrdekli őket... Megtehetik (sajnos) következmėnyek hianyában, hogy azt tegyenek amit akarnak.
2018. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

A népnek nem jár jólét. A jólét az Uraknak jár.

Ezt kellene már felfogni!

2018. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem értenek egyet ezekkel a demagóg javaslatokkal. A kilakoltatások sokáig fel voltak függesztve, nem lehet ezt a végtelenségig húzni.
2018. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Azt vágjátok, hogy ahhoz, hogy kilakoltassanak valakit, évekig kell halmoznia a közüzemi számlákat és évekig kell a bíróságra járni a szolgáltatóknak, hogy hozzájussanak a jogosan követelt pénzükhöz? Értem én, hogy egyszerűbb a kormányt hibáztatni, meg azt mondani, hogy mocskos Orbán, de könyörgöm! Én is fizetek a gázért, én se ingyen kapom, ahogy senki se... ideje lenne felébredni és tenni azért, elsősorban munkával, hogy minket ne lakoltassanak ki.
2018. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es: Szerinted érdemes lenne foglalkozni azzal, hogy ezek a családok miért csúsztak le? Szerinted érdemes lenne megvitatni azt, hogy az állam milyen segítséget tudna nyújtani ahhoz, hogy ezek a családok elkerüljék a hajléktalanná válást? Szerinted most, amikor napi 22 családot lakoltatnak ki, indokolt lenne, hogy a kormánypártok és az ellenzék összeüljön, és közösen gondolkozzon arról, hogy mit lehetne tenni?
2018. okt. 15. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a kormányzat már mindent megtett, sőt többet is, ami elvárható. Most már itt az ideje az adósságok törlesztésének.
2018. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

Könyörgök, mit tegyen még az állam? Annyi segítséget kaptak az elmúlt években. Fizesse ki ezeknek az embereknek az adósságát? Ingyen éljenek? Akkor nekem is fizessék ki a gázszámlámat...

Észre kéne venni már, hogy ez nem a szocializmus, amikor mindenki alá betoltuk a lakást, meg az alibi munkahelyet.

2018. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os: Ha a kormány mindent megtett, akkor minden rendben van. Nincs itt kérem semmi látnivaló. Az a néhány millió ember meg majdcsak ellesz valahogy.
2018. okt. 15. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!