Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Prof. Dr. Kásler Miklós...

Prof. Dr. Kásler Miklós elismert onkológus professzort miért kritizálják a nyolc általánossal rendelkező proletár emberek?

Figyelt kérdés
Szerintük ők jobban értenek az orvostudományhoz mint Kásler?
2018. okt. 15. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
HAha, úgy prof dr ő, mint ahogy a proliknak csak a 8 általánosa van meg...
2018. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Irigyek rá.
2018. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert aki olyanokat nyilatkozik, hogy a tizparancsolat betartasaval minden betegseg megelozheto lenne, az teljesen hulye, fuggetlenul barmilyen papirjatol.
2018. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%
Fogalmam sincs, hogy onkológusnak milyen, de abban biztos vagyok, hogy a mai, orvoshiányos helyzetben visszatakarodhatna gyógyítani, még azzal is többre mennénk vele, mint miniszterként. Ahol nem gyógyítani kell, hanem a gazdasági folyamatokhoz konyítani legalább valamit. És nem 100 éve lejárt baromságokat mondogatni.
2018. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
jól van trolli pihenhetsz
2018. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem lényegesen jobban. Én öt elemit végeztem és sokkal jobban értek hozzá, na most képzeld el aki nyolcat.



"a tizparancsolat betartasaval minden betegseg megelozheto lenne"


Ez mondjuk így, ebben a formában szentigaz. Ennél jobban én sem mondhattam volna.

2018. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az még a 8 általánossal rendlekzők bullshit szűrőjén is fennakadt, hogy 10 parancsolattal lehet gyógyítani?
2018. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!