Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor adták át a Sargentini...

Mikor adták át a Sargentini jelentésben is megjelenő 40 cm-es bodrogkeresztúri kilátót?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
A magas hollandok naná, hogy gúnyolódnak, de nekünk félázsiaiaknak sokat jelent 40 centi. Amúgy 2009-ben.
2018. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

2009-ben.

[link]

A Sargentini jelentés egyik tétele amivel a jelenlegi kormányzati időszakot ítélik el, egy 2008-as pályázat esete, amit a mai ellenzék akkori kormányzata alatt "követtek el".

De biztosan az Orbán, megafidesz volt akik megakadályozták hogy megakadályozzák, hogy olyasmire költsék az eu-s pénzeket, mint egy 40 cm-es kilátó.

2018. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szégyen, hogy a "fejlett", okos, liberális nyugati világ itt tart. Hazugságokkal járatnak le valakit - semmivel sem különbet attól, mint ami ellen harcolnak (állításuk szerint).
2018. okt. 17. 19:07
 4/13 tgt ***** válasza:
37%

Azért épültek kilátók bőséggel 2010 után is:

[link]

2018. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tgt ***** válasza:
Egyébként hol szerepel a 40 centis kilátó a Sargentini jelentésben?
2018. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tgt, te nem tartod hazugságnak azt, hogy a jelenlegi kormányt ítélik el a Szargentini jelentésben is megfogalmazott bodrogkeresztúri kilátó miatt? Szerinted ez fair az objektív és igazságos európai uniótól?
2018. okt. 17. 19:21
 7/13 tgt ***** válasza:
Idézd légy szíves a jelentésből azt a részt, amikor a mostani kormányt ítéli el a bodrogkeresztúri kilátó miatt.
2018. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez a jelentés a Fidesz disznóságairól szólt? Mert szerintem a magyar kormány disznóságairól, és ha jól emlékszem 2010 előtt is volt magyar kormány. Ami 2004 óta történik az országban ahhoz van köze az EU szerveinek. Orbánék mondogatják, hogy az EU pikkel rájuk, hát ha tényleg van 2010 előtti dolgokról szó a jelentésben, az pont ezt cáfolja szerintem.
2018. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

#8

Értem.

Azt is megmagyaráznád - mert azt sem értem - miképpen is lehet megbüntetni egy országot azzal, hogy elveszik a választott képviselőik, minisztereik, miniszterelnökük beleszólási jogát - vagyis a szavazati jogukat - most, olyasmiért amit 10 éve azok követtek el, akiket MÁR leváltottak az emberek és MÁR NEM képviselőik az országnak, pontosan amiatt amiket elkövettek?

2018. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Íme a Sargentini-jelentés magyarul:

[link]

Sem a Bodrogkeresztúr, sem a kilátó szó nem szerepel benne. Innentől kezdve szerintem felesleges ez a kérdés és a benne folyó vita.

2018. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!