Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, hogy a kormány...

Miért baj az, hogy a kormány megpróbálja a lányokat rábeszélni a gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
82%
Mert a gyereket etetni is kell, öltöztetni is kell, tanítani is kell - ezek elég sokba kerülnek, és a kormánypénzt nem ad az ötlete mellé, söt olyan munkahelyek sincsenek, amikkel egy átlag embernek meglesz a kellö jövedelme hozzá.
2018. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem csak rábeszélni akarja majd, hanem a következő lépésekben már kényszeríteni is! Egyenlőre aki szül, előnybe kerül. Viszont ez nem vezetett eredményre mivel a magyar nő nem h'lye.

A következő lépés az lesz hogy ha nem szül x-gyereket y-éves korig, akkor bünti lesz!

2018. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
80%

#3 vagyok:


Egyszerűen vegye tudomásul azt a tényt, hogy az eddigi "áldásos" tevékenységének köszönhető az, hogy csökken a népesség!

2018. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:
Továbbra se értem mi a gond azzal ha tenni akarnak az ellen évente egy szekszárdnyi ember eltűnik az országból.
2018. okt. 18. 11:49
 5/92 A kérdező kommentje:
2010 előtt is csökkent a népesség
2018. okt. 18. 11:49
 6/92 anonim ***** válasza:
86%

Azért baj, mert sérti az önrendelkezési jogot!

Olyanba pofázik bele, amihez semmi köze!


Ja, hogy ez árulkodik a megítéléséről!

Ez van!

2018. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 tgt ***** válasza:
84%
Szerinted ez úgy megy, hogy a kormány rábeszéli a lányokat a szülésre, és ők majd szülni fognak?
2018. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem tudnának rábeszélni a szülésre üert fiú vagyok, meg arra sem, hogy akkor csináljak gyereket! Addig míg a fidesz van nincs gyerek, urána meg ráfogom a másik kormányra! Eszem megáll.
2018. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy úgy megy, de legalább próbál tenni ellene. Szerintem az lenne igazán célra vezető ha az országnak női miniszterelnöke lennem akinek mondjuk nagy családos lenne. Ezzel példát lehetne mutatni a lányoknak, hogy a karrier mellett is lehet családot alapítani. Lásd Izland.


Az önrendelkezési jogról meg annyit, hogy nem kényszeríti csak megpróbálja propagálni. Az önrendelkezést akkor sérteni, ha mondjuk kötelezően előírni, hogy nekem már pedig szülnöd kell.

2018. okt. 18. 11:59
 10/92 anonim ***** válasza:
93%
Mert olyan helyzetet kell teremteni, amiben a természetes ösztönök megfelelően működnek, nem pedig külső (bármilyen) nyomással, propagandával kényszert alkalmazni.
2018. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!