Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van itt aki rühelli a...

Más is van itt aki rühelli a pártokat, de örül hogy a "Lex hajléktalan" be lett vezetve, a FIDESZ által?

Figyelt kérdés

szerintem sokkal korábban megkellett volna lépni.


elég volt abból,hogy a kakás fenék miatt 10 méterre terjengett a xarszag,még a nyílt utcán is kb.meg az állandó köztisztaságra ártalmas tevékenységeik.meg a koldulás et cetera.



2018. okt. 21. 15:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%

Minek örüljek rajta? Hogy cseszegetik a legelesettebbeket?

Annak örülnék ha a Lex Fidesz lenne bevezetve.

2018. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

ahha ja,ott volt a szallas,jaaa hogy ott nem engednek be xaros seggel,koma mosd meg a segged szappan+ melegviz csodakra kepes.


jaaa,azt nemlehet,hogy gondolja az ember..


mosakodni,fujj.de jo is nekik ugy.kakas fenekkel,kint a -20fokos ejszakaban.


legalabb a tisztasagra figyelo tobbseg nem kell alkazmazkodjon hozzajuk.

2018. okt. 21. 15:05
 3/29 anonim ***** válasza:
68%

Hatalmas ötlet volt, most már nem a közterüeteket fogják összeszarni, hanem a lépcsőházak előterét, földszintjét.

Köszi puszi Fidesz :)

2018. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
24%

akik háborognak csak képen, meg a szívszorító hatásvadász videókban láttak csak csövest.

azt se tudják miért kárognak, vagy miért "állnak" ki. lényeg hogy az uszító propagandával egyet értsenek, mert az szembe megy a kormánnyal, és az 2018-ban menő meg trendi.

a hajléktalan ügy legalább olyan kényes kérdés mint a cigányság.

egyik kormány se akar(t) vele foglalkozni, mert csak radikális lépésekkel lehetne megoldást találni.

a Fidesz elkezdett valamit, legalább a közterületen való folyamatos csövezést elkezdték felszámolni, aki ennek nem örül az mint írtam csak tv-ben látott csövest.

2018. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%

Ez is tipikusan mutatja a balliberálisok működését. Mivel a Fidesz ezt bevezette, ezért most ajvékolnak ellene, de előtte nekik is gondjuk volt a hajléktalanokkal.

Tele van az internet olyan cikkekkel, ahol a lakók a hajléktalanok védelmére keltek, amikor a rendőrök elvitték. De azért a lakók a kapualjat berácsoztatták, hogy előtte a hajléktalan már ne tudjon ott aludni, és egyiknek sem jutott az eszébe, hogy akár be is engedhetnék a belső udvarra, mert ettől a gondolattól még ők is iszonyodnak!

2018. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

abszolut igazatok van @4 es @5.


nyilvan vannak bizonyos normalis homeless emberek,de sajnos a tobbseg azt valasztotta,hogy sajat magat lerombolja,de kozbe meg a kornyezetet is.

2018. okt. 21. 15:21
 7/29 anonim ***** válasza:
34%

Én úgy vettem észre, a hajléktalanpuszilgatókra többnyire igaz, hogy:

- nem Budapesten lakik,

- vagy ha igen, akkor ritkán jár a belvárosban,

- nem tömegközlekedik Budapesten,

- kigyúrt kétajtós szekrény, akivel nem mernek kötekedni.


Emlékszem, amikor a buszt nem lehetett úgy várni a Ferenciek terén, hogy közben háromszor ne jöjjön oda valaki kéregetni, bankautomaták mellett folyamatosan ott lebzselt egy csövi, buszokon volt, hogy húgy- és szarszag volt, aluljárók úgy néztek ki, mint egy menekülttábor. Én is sajnálgattam őket, amíg nem laktam Pesten, de az agyrém, hogy amikor nem adok pénzt neki, akkor elkapja a karom és nem enged tovább, meg szidja az anyámat, és utána akinek elmesélem, az még engem oktat ki, hogy ötvenkilós nőként ettől nekem nem kéne félnem, inkább próbáljak együttérezni velük. Utálom a fideszt, de ezzel a rendelkezéssel egyetértek, épp elég ideig volt csövestanya a főváros.

Azt meg hagyjuk már, hogy "kapjanak ingyen lakást és akkor nem lesznek hajléktalanok", én évek óta gyűjtök lakásra, akkor kapjak egyet én is ingyen, ha cserébe megígérem, hogy nem szarok az utcára.

2018. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

@7


jol beszelsz.


utolso szavaid meg megnevettettek.


jogos vegulis,ha ingyen lakas jarna nekik,akkor mar most a dolgozo szegenyek is kaphatnanak.

2018. okt. 21. 15:28
 9/29 anonim ***** válasza:
2018. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
16%

"a hajléktalan ügy legalább olyan kényes kérdés mint a cigányság."


Akkor mért nem a cigányokat takarították el?

2018. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!