Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér vs Dancsó vs Tarlós,...

Puzsér vs Dancsó vs Tarlós, te kire szavaznál?

Figyelt kérdés

Puzsérral az a probléma, hogy nem ért ahhoz, amit csinálni akar, és túlságosan "megmondóember".


Tarlóssal az a probléma, hogy a korrupt hatalom oldalán áll, szivesen adom neki a voksomat, viszont semmiképp nem szavaznék a Fideszre.


Dancsóval meg az a probléma, hogy még ő se gondolja komolyan, csak több feliratkozóra számít egy ilyen akcióból.



2018. okt. 27. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Fekete Pákó, Berki Krisztián, Benkő Dániel vagy Kiszel Tünci nem akar indulni?
2018. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Tarlósra mellesleg ha a korrupció a szempontod nyugodtan szavazhatsz rá te is mert nincsenek korrupciós ügyei
2018. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok fideszes, csak reálisan gondolkozó budapesti.

Csakis Tarlós, a többieket nem is lehet vele egy napon említeni, mindkettő vicckategória.

2018. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarom, hogy puzsért legyen a főpó, de rászavazok gesztusképpen. Úgyse ő lesz a befutó, de minél szorosabb a verseny anál job. Mindenkinek jobb úgy. De tényleg..
2018. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Dancsó feliratkozókat akar, Puzsér meg figyelmet az egojának.

tényleg ők képviselnék egy közel 2 milliós főváros sorsát?

2018. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 szántóvető ***** válasza:
93%
puzsér,dancsó,tarlós?mi lesz,fánkevő verseny?a demszky nem indul a milliós műfogsorával?
2018. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Én ha ebből kéne választanom fejbe lőném magam a fülkében.


Vagy elindulnék én is a választáson.


Mázli, hogy nem vagyok pesti.

2018. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Mindegy, hogy hogyan ugatnak azok a Puzsér-gyűlölő kultúrprolik, hogy mennyire nézik le Robit. Nyilvánvalóan nem ismerik a munkásságát, nincsenek tisztában vele, hogy mennyi kulturális tartalmat gyártott, filozófiáról, vallásról, történelemről, irodalomról, rengeteg nagyon-nagyon értékes gondolata van. Én már 8 éve hallgatom a műsorait és nagyon sokat tanultam tőle, nem feltétlenül konkrét tényeket, abban tévedhet, de hozzáállást, hogy hogyan állj ki magadért, a véleményedért, az elvidért.


Puzsér nem megmondóember, egyszerűen nagyon szenvedélyesen fejezi ki magát. A legtöbb politikussal és médiaszereplővel ellentétben valóban komolyan gondolja amit mond és nem a pénz érdekli.


2019-ben itt lesz a lehetőség szavazni valakire, aki nem egy hazug, aljas karrierpolitikus. A rá leadott szavazat a korrupt, ígérgető karrierpolitikai elit elleni protest-szavat. Ami ismeri Puzsért, tudja, hogy ő az elveinek él.

Amikkel lehet nem egyetérteni, de soha nem lesz megalkuvó, nem lopna, nem ilyen a személyisége. Emellett igazságosan, egyenlő arányban bírálja a jobboldalt, baloldalt, gendert, NER-t, iszlámot, liberalizmust, mindenkit. Objektív és igazságos vezető lehetne, aki szakmai hiányosságait szakértőkkel fogja pótolni. Gondoljátok át ezeket.


Érdemes 2019-ben Puzsér Róbertre szavazni, ha eleged van az aljadék politikusainkból!

2018. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Dancsót pedig felesleges emlegetni. Puzsér és Dancsó jó barátok, Dancsó videója valójában a kormánymédia-paródiája volt, amelyben a múltból előrángatott sztorikkal akarják lejáratni az ellenfeleket.
2018. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Én követem Puzsért meg szeretem, és szavaznék is rá, ha nem egy sötétzöld demagóg hülyeség lenne az egyetlen programpontja.


Abban igaza van hogy Tarlósnak nincs nagy víziója, de a "minden maradjon ahogy van" is jobb mint hogy az egész nagykörúton belüli részt lezárják az autók elől. Kétségtelen hogy jobb lenne ott a levegő, de mennyi hátulütője van!

-A rakpart, az Erzsébet-híd és a Lánchíd TELJES forgalma ráterelődik az amúgy is rohadt forgalmas Margit-híd - nagykörút - Petőfi-híd útvononalra. Emlékeztek mekkora káosz volt Putyin látogatásakor? Az kutyafüle lenne ehhez képest.

-A nagykörút külső oldalára tartó autók + a nagykörút belső oldalára tartó autók is a nagykörűt külső oldalán lévő mellékutcákban akarnának parkolni. Az is káosz lenne.

-Az előbbiből következik hogy így is ha a belvárosban laksz és pl. akarsz szerelőt akkor a parkolás miatt vagy ki se hajlandó jönni, vagy sokkal drágább árat mond. Hát így meg még nagyobb szívás lenne... De még ha kitiltják a forgalmat, akkor még egy pizzát se tudsz rendelni majd a belvárosba, vagy hogy gondolták ezt?

-Ha a belvárosban laksz, és van autód akkor b@@szd meg magad? Rendben van hogy ott a BKV, de nem mehetsz Tescoba nagybevásárlást csinálni pl. mert Puzsér így döntött?


Azzal érvel Puzsér hogy 3 évvel él kevesebbet aki a belvárosban lakik a rossz levegő miatt. Egyrészt mihez képest, vagy honnan vette ezt? Budapesten a rosszabb levegő ellenére tovább élnek az emberek mint mondjuk Szabolcsban. Vagy mondjuk Rákoscsabán tovább élnek mint az V. kerületben, vagy mire gondohatott Puzsér? Egyébként meg a belvárosban nem fillérekbe kerülnek az ingatlanok, így senki sem KÉNYTELEN ott lakni!

2018. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!