Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az hogy ilyen sok...

Szerintetek az hogy ilyen sok ember kiment külföldre, annak csak anyagi okai vannak? Biztos hogy csak az alacsony bérek az oka?

Figyelt kérdés
Én ha kimennék külföldre annak több oka is lenne.Nemcsak anyagi és nemcsak politikai.Hanem az is,hogy egyedül vagyok senki nem foglalkozik velem.Sem a Fidesz,sem a társadalom.Mindenki elvan a saját világában,sok szomorú embert látok miközben az ő hibájuk is hogy rosszkedvűek.Lehangoló itt Magyarországon élni,de azért se fogok kimenni külföldre.Szerintetek is igazam van?
2018. okt. 29. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Én is utálom a magyar embereket, begyöpösödött rosszkedvű, rosszindulatú alja nép. Nem akarok ilyen emberek között élni. A bérek mellett ez is egy szempont volt hogy kimentem, és nagyon jól megvagyok.

Miért is nem mész ki csak azért is? Neked jó úgy sétálni az utcán, hogy csak mogorva szomorú arcokat látsz? De te tudod.

2018. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

#1 meg a kérdező, elég szar környezetben élhettek, ha mindenhol szomorú emberek vesznek körül benneteket :D

vagy! lehet túl sok volt a 444 meg az indexből.

2018. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

A király ellop mindent, és paraszt a lakosság, főleg a szavazói.

Mutass már még egy országot, ahol ellopja a kibaxott állam a fele fizetésed, a másikat meg áfa 27%-ozva lopja el és be kell fizetned csak úgy havi 90 ezret , ha nem is volt nyereséged, mert csak!?

2018. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kimenni.Azt szeretném ha itthon változna a helyzet.Ha magasabbak lennének a bérek,ha több munkahely lenne és ha megváltoznának az emberek.
2018. okt. 29. 17:45
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Azt várhatod. Itt még 10-15 évig nem lesz kormányváltás, a debil lakosságnak úgy kimosták az agyát hogy nyitott szájjal várják a székletet orbán seggéből.


#2 Most Bécsben élek, előtte Budapesten éltem. Az elég szar helynek számít Mo.-on?

2018. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

jut eszembe #1, elég sokat látni téged itt a gyiken, kb úgy 7/24 ontod magadból a ballib propagandát.

na már most ha te olyan nagyon jól elvagy kolbász kerítés országban, dől a lóvé, happy emberek vesznek körül, akkor minek jársz fel a gyikre észt osztani meg tolni a pesszimista dumát egy boldog és demokratikus nyugatról?

nem ellentmondásos ez egy kicsit?

mondjuk egy anonim oldalon mindenki azt hazudik a kommentekben amit akar, csak azt nem értem mi értelme ennek :)

2018. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Vagy az is lehet, hogy nem csak 1db 49%-os van gyakorin? Erre nem gondoltál, igaz? Legalább 2db-ot láttam már itt gyakorin rajtam kívül aki 49%-os. És nem sűrűn szoktam gyakorizni.
2018. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos a közhangulat sem a legjobb.

A fiatalokat lehúzzák a panaszkodó,negatív idősek.

Egy fiatalnak pedig motiváló,pozitív jövőkép lenne normális.


Nem az,hogy 20 évesen azt hallgassa,hogy az élet sz-r,meg szenvedni kell,muszáj.

2018. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, teljes mértékben! El vagyok keseredve, és a körülöttem élők is! Szerencsére egy olyan helyen lakom, ahol még soha egy fideszest se szavaztak meg, itt az emberek az összes fideszes választási plakátot leszaggatták a környéken. Ez az egy vígasztal valamennyire, de egyébként ápr. 8 után első gondolatom az volt, hogy elhúzok az országból. Nem lehet a Fidesz elől elmenekülni, ontják ránk a gyűlöletkeltő dumáikat, ez folyik a csapból is, gyűlölnek mindent, minket is, az ország másik felét, akik nem ezekre szavaztak. Amikor meglátok egy ilyen kérdést, idejövök vígaszt nyújtani, de a fizetett fideszes kommentelők ide is jönnek utánunk, hogy gyűlölködjenek, lenézzenek, és kitaszítsanak minket a hazánkból. Menjünk el, és hagyjuk itt a fidesz szavazókat ebben az országban, akkor nem lesz kit gyűlölniük! Vagy tegyünk a hazáért, és kergessük el a Fideszt! De én ebbe már belefáradtam.
2018. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

#7

Igaza van a 6-osnak!

Ne alázd magad a hazudozással, a törzsközönség stílusára rá lehet ismerni, így a tiédre is!

2018. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!