Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért aggályos, hogy Vajna...

Miért aggályos, hogy Vajna Tímea magánrepülővel vitte a macskáját Amerikába állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem provokálni szeretnék, Fideszes sem vagyok, viszont ezt nem értem.

Tudom, hogy Andy Vajna hogy kapcsolódik a Fideszhez, illetve ez miért szúrja sokak szemét, viszont ő ezt leszámítva is egy nagyon gazdag ember lenne. Miért ne tehetné meg ezt a felesége, ha megengedte neki és ehhez van kedve? Hiszen a pénzével mindenki azt kezd, amit csak akar.

Azt is tudom, hogy Magyarországon sokan nehéz helyzetben élnek (sőt még annál is rosszabban), de ezért a gazdagabb ember ne engedjen meg magának luxus dolgokat? Például, ha az én kutyám napi szinten csirkemellfilét eszik, a szomszéd gyereknek viszont évente 1-2x jut csak, akkor én rossz vagyok?


2018. nov. 1. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

Aki megcsinálja a maga sikerét, attól sosem sajnáltam, de ez az öreg sem magától jutott oda-ahova.

A macska miatt nem írok most rosszat, mert egy állat sokat ér számomra, és becsülendő hogy odáig is elviszi kezelésre, ha flancolás ha nem szarni bele.


Akik meg nehéz helyzetben élnek, azok generációk óta tengődnek úgy.

2018. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
70%
mert a te pénzeden vitte ki a macsekot
2018. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
#2! úgy inkább a miénken!!!
2018. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Tudod milyen sanyarú lehet egy nőnek egy csüngőhasú vietnámimalac törpemikulás alatt azt a büdöss fonnyadt szalonnabőrt rágni, nyalni, ami sosem áll fel?
2018. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Timcsike már önmagában is irritáló jelenség. Csodálkozik, hogy kiveri a biztosítékot, ha még tetézi is?
2018. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%

Vajna és a felesége amerikai állampolgárok (is), amerikai ingatlanokkal.

Nem egy kispályás pasi, akinek a Fidesz kellett a felemelkedéshez.

1976-ban megalapította a Carolco Pictures céget, amely hamarosan mamutvállalattá fejlődött, s a világ legbefolyásosabb forgalmazói sorába emelkedett.

Már 2010 előtt az InterComZrt elnöke volt, évi 4 MILLIÁRD DOLLÁROS(!!!) forgalommal és ezek csak kiragadott példák a millió érdekeltsége közül.

Tehát azt csinál a pénzével amit akar, ha az tetszik neki, hogy magángépen viszi a felesége a macskájukat a Holdra, akkor azt fogja tenni és nem a te pénzedből és nem az enyémből, hanem a sajátjából!

Még ha ez néhány csóró Gipsz Jakabnak a kelkáposzta szagú albérletben csípi is a szemét.

2018. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%

Semmiért.


És nem, nem közpénzből vitte,

2018. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
#6 epic komment :D
2018. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Szart is enne az a nő, ha fizetnének érte....
2018. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt mondom, hogy ne engedje meg, de azért elég elgondolkodtató és szomorú, hogy naponta halnak meg emberek, mert esélyük sincs rendes ellátásra és egy macska élete többet ér, mint ezer emberi lényé...
2018. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!