Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Hír Tv új...

Mi a véleményetek a Hír Tv új műsoráról a, , Főhős"-ről?

Figyelt kérdés

Idáig Csintalan,Vona és Gyurcsány voltak terítéken. De ők már mindhárman kb. politikai hullák,minek kell annyi pénzt költeni a lejáratásukra ami már rég megtörtént egyébként ?


A gúnyos hangnem kissé zavar engem valahogy. Oké persze a haverokkal egymás között sokkal cinikusabb hangnemben beszélünk a politikusokról de ez valahogy akkor se tv-be való stílus. Arra van esély hogy fideszes politikusok is elemzésre kerüljenek ?



2018. nov. 3. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

"Arra van esély hogy fideszes politikusok is elemzésre kerüljenek ?"


termeszetesen, csak eloszor el kene oket zavarni

2018. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Csintalan az szinte 3 másodpercen belül képes köpönyeget fordítani.
2018. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

A Csintalant még nem is láttam. De a Vonáról csinált tetszett, jó a Gyurcsányé is eddig.

Eleve a cím mutatja, hogy viccesre veszi a formát. Gúnyosnak se mondanám.

Miért lenne lejáratás? Arról szól, amit csináltak, nem másról.


Lejáratás az volt, amikor az Apátit rágalmazták, csak mert jobbos.

2018. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Olyan sok pénzbe nemigen kerül, a főhősök maguk gondoskodtak az anyagról, csak össze kellett ollózni.

Fideszes politikusokról is szabad ilyet csinálni, csak azt ne a hírtv-től várd.

2018. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

"de ez valahogy akkor se tv-be való stílus"


Gondolom Gyurcsány beszédének hallgatása közben meg mondod, hogy igen, ilyen f**za politikusokra van szükségünk. Arról eszedbe se jutott feltenni kérdést gondolom. :D

2018. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
A műsor nem azért készült, hogy mindenkinek tetszen. Azoknak akik ilyesmit szeretnének látni, ilyen hangnemben. Én nem nézem, nem érdekel. Neked sem muszáj.
2018. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös: Nem talált ez nem egy DK-s propaganda kérdés amiből olyan sok van mostanába itt a gyk-n és jó eséllyel ugyanaz az ember teszi fel az összeset(talán maga Fletó :) )


Igazából nem tudok belekötni magába a tartalomba mert a főhősok valóban maguk szolgáltatják az anyagot és videó/hangfelvételekkel alá van támasztva minden. Csak a stílust még szoknom kell egyelőre mert általában cizelláltabb hangnemet szoktam látni.

2018. nov. 3. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan, mint az Echo-n látható műsorok. Sajnálom, mert én akkor is néztem a HírTv-t, amikor még fideszes volt, meg akkor is, mikor fideszellenes lett. Mindkét változat nézhető volt, és abban bíztam, hogy továbbra is az lesz.

Tévedtem.

Ez a stílus az újságírás megcsúfolása. Majdnem azt mondtam, hogy elfogadható lenne, ha fideszesekről is készülne ilyen, de nem, akkor sem lenne az. Hiába használ fel valódi videókat: a válogatás és a kommentálás manipulál. Mint Bayer Zsolt, aki folyton Naphtát idézi a Varázshegyből azzal, hogy ezt mondta Thomas Mann, és SOHA nem idézi Settembrinit, akivel Naphta mindvégig polemizál.

Ezek a filmek egyértelműen a bosszú szellemében születtek.

Hogy én mennyit szidtam Puzsért! Most meg visszasírom: amikor két részben, üvöltve sorolta a Maszop bűneit Lendvai Ildikónak, de aztán végighallgatta a válaszait.

HírTv.... volt.

2018. nov. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!