Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ex-fidesz szavazók! Mikor...

Ex-fidesz szavazók! Mikor ébredtél fel?

Figyelt kérdés
Szégyellem, de régen a Fideszre szavaztam. Engem a netadós tüntetés ébresztett fel a szekta szerű hangulatomból. Azelőtt bíztam a kormányban, és mindent elhittem nekik, fél seggel néztem a híreket. A netadós dolog óta viszont szorosan követem az eseményeket, és átlátok a szitán. Hasonló történetek érdekelnének. Érdekelne, ki mikor ébredt fel, és gondolta azt, hogy mostmár ebből elég!

2018. nov. 3. 20:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%

Tehát ha neked havi pár száz forinttal tobbet kellett volna fizetni, ez okozott akkora sokkot? :D Ráadásul nem is lett semmi belőle...


Szerintem elég szánalmas, ha valaki emiatt változtatja meg politikai nézeteit.

2018. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Még az magyarázd meg, hogy akkor a net rekord alacsony áfája után ismét megváltozott a politikai világnézeted? Ha nem, akkor miért nem?
2018. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Egy fideszes nem tud megtérni. Aki egyszer fideszes lesz, soha többé nem lesz már józan és tiszta. Ha a szíved még mindig orbánért dobog, ha most nem is érzed. De ha magadba nézel, legbelül tudod, hogy CSAK A FIDESZ.
2018. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
1 - szándékos terelés/off/nem a kérdésemre adott válasz. Tipikus fideszes. Nem nyitok vitát, nem megyek bele ilyen kérdésekbe. A kérdésemre kérek válaszokat. Ha nem tudsz válaszolni, ne válaszolj, tartsd tiszteletben a kérdésem. Legalább ennyi legyen benned.
2018. nov. 3. 21:01
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Most már biztos, hogy kamu az egész.
2018. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Sufferion válasza:
86%
Amikor megnéztem a beszédeket. Ház űléseket. Meg ilyeneket
2018. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem is tudtam, hogy már azt is ki kell érdemelni, hogy valaki Fidesz szavazó lehessen? Ennyi agymosott birkát.
2018. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

1 -es:

"Szerintem elég szánalmas, ha valaki emiatt változtatja meg politikai nézeteit."

Hát, bizony akkor nem csak a kérdező van ezzel egyedül így: szerinted Orbán mennyiért lett élliberálisból illeberális?!

Tőle nagyobb köpönyegforgató hazugot még nem ismertem!

És a sok majom meg hisz neki!

Amikor kilépett a liberálisoktól, akkor látható volt hogy pozicionálja magát és helyezkedik! Neki még elvei sincsenek... Soha többé fidesz.

2018. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Én 2010-ben a Fideszre szavaztam. De Matolcsy szerencsétlenkedése az IMF-el kiábrándított.

Pedig mi volt ez ahhoz képest, ami utána jött!

2018. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
20:49: remélem, a vizitdíjról is ugyanez a véleményed.
2018. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!