Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nincs elegetek a...

Nektek nincs elegetek a "Nemzeti Konzultációból"? A NER lovagokat szerintem rohadtul nem érdekli a nép véleménye, puszta propaganda.

Figyelt kérdés
Az európai ügyészségez való csatlakozásról szeretnék konzultálni... A netadóról, vasárnapi boltzárról, olimpiáról, kisvasútról, a stadionépítésekről, a trafikmutyiról, a letelepedési kötvényesekről, a magánnyugdíj eltűnéséről, a népszavazási irodába küldött kopaszokról, a Ceu üldözésről, az elios lámpákról, paks2ről, a 27% ÁFA-ról, a hajléktalanok 20.000 forintos büntetéséről, a kilakoltatottakról, a deviza hitelesek cserben hagyásáról, a várba költözésről, arról hogy meg lehet-e élni 47.000 forintból stb. stb., is nagyon szerettem volna konzultálni, de engem elfelejtettek megkérdezni. Ez csak a szokásos fideszes, kamu konzultáció, amire szinte csak egy válasz adható.
2018. nov. 5. 14:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
De.
2018. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 TR75 ***** válasza:
100%
Nekem már ki sem küldik, annyira reménytelen eset vagyok :-Đ
2018. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
6%

"amire szinte csak egy válasz adható."

Nemigaz, kitöltheted másképp kb 1. egyetértek 2. nem


De amúgy én sem szeretem, nem véletlen választottuk meg őket 4 évre csináljanak amit akarnak

2018. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
11%

na akkor itt a kérdés?


meg lehet-e élni 47 ezer forintból vagy vissza a csodás gyurcsányi 28.500 forinthoz?

abból biztos sokkal jobban meg lehetett élni

2018. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, pont azokról szeretnék én is konzultálni, mint a kérdező. De sajnos ehhez képest minden konzultációs ív popitörlő minőségű, már ami a feltett kérdések fontosságát és értelmét illeti. Na nem baj, még jó hogy 4 évente lehetőségünk van demokratikus, becsületesen lebonyolított választásokon leváltani a Fideszt ha valami nem tetszik. Ja, várjunk.............hoppá!
2018. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
74%

„Egyetért-e Ön azzal, hogy a népességfogyást nem bevándorlással, hanem a családok erőteljesebb támogatásával kell orvosolni?”

„Egyetért-e Ön azzal, hogy az új családtámogatási programokat a továbbiakban is munkavégzéshez kell kötni?”

„Egyetért-e Ön azzal, hogy a fiatal házaspároknak támogatást kell adni az önálló életkezdéshez?”

„Egyetért-e Ön azzal, hogy több gyermek vállalása esetén több támogatást kell adni?” „Egyetért-e Ön azzal, hogy a legalább három gyermeket vállaló édesanyáknak kiemelt támogatást kell adni?”

„Támogatja-e Ön azt, hogy az állam ismerje el a valódi főállású anyaság intézményét?”

„Egyetért-e Ön azzal, hogy a kormány támogassa a gyermeküket nevelő nők munkavállalását?”

„Egyetért-e Ön azzal, hogy a beteg gyermeküket otthon ápoló családtagok nagyobb támogatást kapjanak?”

„Egyetért-e Ön azzal, hogy gyermekeink szellemi, lelki és fizikai fejlődése olyan érték, amelyet a magyar államnak is védenie kell?”

„Egyetért-e Ön azzal az alapelvvel, miszerint a gyermeknek joga van anyához és apához?”

„Egyetért-e Ön azzal, hogy a gyermeket nevelő családoknak járó költségvetési támogatások kétharmados védelmet kapjanak?”

2018. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdéssor egyszerűen közröhej. Nem baj, pár milliárdot eltapsoltak rá.
2018. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
87%
Legalább normális papír lenne, hogy be lehessen vele gyújtani, de nem az. :'(
2018. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Ezt kellett volna kérdezniük:


Egyetért e Ön azzal, hogy vagyonát ne lehessen 24 óra alatt meghozott törvénnyel elrabolni ? Egyetért Ön azzal, hogy a családi pótlékot évente és nem 12 évente kellene emelni ? Egyetért e Ön azzal, hogy a gyermeknek joga van tanulmányi előmeneteli szerinti állami támogatással Főiskolát, Egyetemet végezni ? Egyetért e Ön azzal, hogy egy megszületett gyermek a születéskori családtervezési törvények , jogok, támogatások szerint érje meg a 18. életévét? Egyetért -e Ön azzal, hogy minden gyermeknek joga van 21. századi alapfokú oktatásban részesülni, függetlenül attól, hogy családja milyen anyagi háttérrel rendelkezik? Egyetért-e Ön azzal, hogy a Magyar Állam az oktatásban minden gyermeket egyformán finanszírozzon, függetlenül az iskola fenntartójától?

2018. nov. 5. 15:25
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Még szép hogy csak propaganda, ha érdekelné őket a sorsunk, akkor már 2010-11-ben érdeklődtek volna, hogy szeretnénk-e több támogatást, vagy inkább szeretnénk éhen dögleni.
2018. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!