Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor volt jobb Magyarországon...

Mikor volt jobb Magyarországon, Gyurcsány vagy Orbán ideje alatt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Gyurcsányba volt egy nagyon minimális gerinc, de őt se kedveltem.

Orbán meg véleményem szerint mindennek a legalja.

2018. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Gyurcsány

Nem volt országos munakeröhiány. Nem volt 4X ennyi szegény. Nem volt 10X ennyi kivándorló.

Nem volt a nyakunkon 2 Giga hitel (orosz, kínai) és az IMF kamatozása sokkal alacsonyabb volt.


Nem volt 0-24 agymosó propaganda. Meg nem volt a Kormány kezében a média 2/3-a. Ahol aztán orvérzésig megy a migránsozás.

Az h közben az ország lényegében elnéptelenedik az senkit nem zavar meg h MO lett az EU legszegényebb országa. (Bár talán még Bulgáriát megelőzzük.)

2018. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Mind a kettő végtelenül megosztó, karrierista, önimádó, hiteltelen, antiszociális ripacs.

Őket minősíti, hogy sokan még 30 év után is inkább Kádárra szavaznának!

2018. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Gyurcsány egy vicc, egy rossz álom, amiből felébredt a magyar társadalom.


Emlékszem. 2010 idején éppen a tesómmal tartottam haza a munkából. Akkoriban mindketten jobbikosok voltunk. Tudtok, hogy a Jobbik nem nyerhet, tudtuk azt, hogy Orbán Viktor és a Fidesz megnyeri a választást.


Mondtam is az öcsémnek:

"Bárki nyerjen is, az ország talpra állítása nehéz feladat. Az országot csakis radikális módszerekkel lehet megmenteni, és ezek a módszerek sokakban vált majd ki negatív érzéseket, rengetegen fogják meggyűlölni Orbán Viktort.


Ez elvezethet ahhoz, hogy ha most nem is, de a következő választáson a Jobbik nyerje a választást."


Részben tévedtem.


Orbán Viktor valóban mindent megtett, hogy helyreállítsa a magyar gazdaságot, és ennek érdekében radikális megoldásokat is bevetett.


A magyar társadalom szerencsére rájött arra, hogy ha fájdalmasak is a megoldások, hosszú távon kifizetődőek, így 2014-ben ismét győzött a Fidesz.


Mondtam is az öcsémnek:

"Orbán Viktor nagyszerű politikus, aki beszéli a nép nyelvét. A nép tudat alatt érzi, hogy Orbán Viktor egy jó szándékú ember, aki jót akar az országnak. Vasmarokkal tartja kezében a kormánybotot, de vezetésével révbe jut majd az ország."


2010-ben, 2014-ben, 2018-ban a Jobbikra szavaztam.


2010-ben még amiatt, mivel a Jobbik volt az a párt, amelyik leginkább kiállt miattunk, akik a határon túl ragadtak. Úgy is nőttem fel, hogy a Jobbik a nemzeti párt, a Jobbik az a párt amelyik tenni kíván a trianoni igazságtalanság felülvizsgálatáért.


2014-ben amiatt szavaztam a Jobbikra, mivel akkor még nem árulta el elveit, bár ekkora már bizonyította a Fidesz, hogy fontos számára a magyarság lakjon az bárhol a világon.


2018-ban:

A Jobbik már elárulta az elveit, a Fidesz pedig tényleg azzá vált, aminek mondta magát, nemzeti, jobboldali párttá. Szívem szerint a Fideszre szavaztam volna, csakhogy mentem a fejem után. Abban reménykedtem, hogy a Jobbik visszatér gyökereihez, ha megnyeri a választást. Olyan nehéz feladni azt a pártot, amiben bíztál.


2022-től már a Fideszre fogok szavazni. Egészen addig szavazok a Fideszre, míg az határozottan kiáll a nemzeti érdekel mellett.


.............

Miért nem Gyurcsány? Gyurcsány számára mi csak románok vagyunk, és ennél nagyobb sértés nincs amivel illetni lehet egy erdélyi magyart.


Magát magyarnak és hazafinak hazudja, de Magyarországot örömmel olvasztaná be az Európai Egyesült Államokba. Hogy ez könnyen menjen idegenek ezreit telepítené le Magyarországon. Az idegeneknek a szíve is idegen, könnyebben szavaznak egy árulóra mint a nemzetét óvó magyarra.


Amit soha s fognak neki megbocsátani magyarok ezrei: 2006. Gumi lövedékből mindenkinek jutott fideszesnek, jobbikosnak, baloldalinak is.

....


A magyarországi baloldal Károli Mihállyal kezdődően összeforrt a hazaárulással. Vannak olyan baloldaliak, akik számára fontos a nemzet, de Gyurcsány nem tartozik közéjük.

2018. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
#4: Onnan Erdélyből milyen alapol szavazol mégis a magyar választásokon? Ide fizetsz adót? A gyerekeid itt járnak iskolába? A magyar kórházakban kapsz egészségügyi ellátást? Netán téged fognak majd befogni kukásnak, mert már szemétszállításra sincs pénz, mert az imádott fideszed ellopta? (forrás: [link] ) Jaaa, hogy ez téged semmiben nem érint, csak leszavazol a Fideszre mert kinyalja a seggeteket, és a mi befizetett adónkból küld nektek támogatást. Értem. Szégyelld magad.
2018. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Okádék szar volt mindegyik, de orbán aljasabbul gusztustalanabb.
2018. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

#5

Na, pont az ilyenek miatt fog ezután a fideszre szavazni. Mert tőlük kapott, te meg még csak arra sem tartod méltónak, hogy szavazhasson.

Ezerszer többet tett már ezért az országért, mint te, csak annyival, hogy nem a ballibeknek akarta a kezébe adni megint az országot!

2018. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

#6:

Az unokáim életét meghatározhatja az, hogy kik vezetik Magyarországot. Az Orbán vezette Magyarország eljuthat abba a helyzetbe, hogy megerősödjön gazdaságilag, katonailag, ha minden jól megy egy népességrobbanás is létrejön Magyarországon. Sok magyar hazafival pedig már nem csak álom lesz Erdély visszacsatolása.


Egy erős nemzeti kormány támogatásával képesek vagyunk megmaradni, remélhetőleg megerősödni is. A Gyurcsány érában szomorú volt hallani Erdélyben, hogy egyre több erdélyi magyar hagyja el nyelvét, kultúráját és válik románná.


A magyar kultúra, nyelv Erdélyben üldözött státuszban volt/van, a románok hangos szóval hirdetik, hogy a román felsőbbrendűbb mint a magyar. Emellett mindent megtesznek, hogy a megmaradt magyarságot is elüldözzék őseink földjéről. Ha ezzel párhuzamosan azt halljuk Gyurcsány féléktől, hogy románok vagyunk, a nyomásnak engedve talán azzá is válunk néhány évszázadon belül. Ha nem is tűnünk el teljesen, a nyelvünkben elveszünk, ahogy a csángók is tették, akik a 19. században még magyarul beszéltek többségében.


Ha azt halljuk, hogy a magyar büszke lehet származására éljen határ bármelyik oldalán, akkor tudjuk, hogy van remény. Tudjuk, hogy nem igaz a román felsőbbrendűség, nem igaz, hogy románok vagyunk. Magyarok vagyunk, meg is maradunk magyarnak.

2018. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Gyurcsányt nem kedveltem, ő alatta se volt fenékig tejfel a dolog.


Orbánra csak nyomdafestéket nem tűrő dolgokat tudnék mondani, egy végtelenül aljas, hazug, képmutató, önimádó tolvaj, aki a szó legszorosabb értelmében tönkretette és diktatúrává formálta az egész országot, ezermilliárdokat lopott el közben és osztott szét a haverjai között. A folyamatos hazudozásról már nem is beszélek, SEMMI nem fejlődött vagy lett akárcsak elfogadható 8 ésfél év kormányzása alatt, lepusztulni annál több minden. Orbán Kim Dzsongunnal meg a néhai Ceaucescuval egy szint. Kb. egymilliárdszor rosszabb mint Gyurcsány, aki szintén nem volt egy leányálom.

2018. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

A 4-es versenyző agyilag egy zokni - vagy hazudik mint a sebesült katona!

Egy valódi erdélyi soha nem dőlne be egy Orbán-féle hazugság-cunaminak, mert bizony első kézből megszenvedték a diktatúra minden undormányát, és egy igazi erdélyi szív nem doboghat az elnyomás pártján!

A 4-es egy ócska, mocskos provokátor, egy megvásárolt csaholó kiskutya.

Szemérmetlenül lejáratja a tisztességes székelyeket!

2018. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!