Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy fideszesben nem merülnek...

Egy fideszesben nem merülnek fel olyan kérdések mint például hogy miért mondott fel 100 orvos a Honvéd kórházban a minősíthetetlen körülmények miatt, ha a fidesz olyan jó?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Van egy tippem: több pénzt akarnak. Az állandó hiszti miatt magas zsarolási potenciált éreznek magukban.
2018. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
A megadott kulcsszavaidat elnézve bennem egy teljesen más kérdés fogalmazódott meg
2018. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 te normális vagy?


#2 na mi fogalmazódott meg brilliáns elmédben?

2018. nov. 7. 17:50
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Várjál, megpörgetem a fideszes kifogás kereket...

Soros miatt!

2018. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem olyan vicces ez tisztelt fideszes barátaim mint ahogy ezt ti látjátok mert bizony emberek haltak meg a honvédkórházban.

Veletek az a baj hogy azthiszitek hogy mindig egészségesek lesztek jólfogtok keresni titeket minden baj elfog kerülni soha nem öregedtek meg és nektek soha nemjön el a nyugdíjas időtök.

Ezért nemtudtok ti együttérezni senkivel és ezért nemakartok ti segíteni a rászorulókon. De eljöhet nektek is egy olyan időszak az életetekben hogy jólesne nektek is pár jó szó és egy kis segítség, akkor majd rájöttök hogy mekkorát hibáztatok amikor hallgattatok azorbánra.

2018. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Szavazzatok engem kormányra, én kihajtom az összes orvost az országból.
2018. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Azonnal új választásokat kell kiírni, ez nem mehet így tovább ,a Fidesz miatt 100 orvos felmondott.
2018. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Látom teljesen reménytelen a helyzet...
2018. nov. 7. 18:15
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tetszik el lehet menni.
2018. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Most komolyan úgy akarsz függetlennek, okosnak látszani, hogy a címszavakban és a kérdésedben is hülyének nézed a fideszes szavazókat? Tudom, ma Gyurcsány erre épít politikát, de ezt akkor sem hívják annak.

De akkor visszakérdezek: az ellenzék hogyan oldaná meg ezt a kérdést? Mi szerepelt a kampányukban konkrétan az egészségügyről?

2018. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!