Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az euronews hírportál ellenzék...

Az euronews hírportál ellenzéki vagy kormánypárti?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Remélem kormánypárti.
2018. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Melyik kormányra és melyik ellenzékre gondolsz?

A magyarra, amerikaira, kanadaira, indiaira, esetleg valamelyik másikra?

2018. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magyar politika kategóriában tettem fel a kérdést, gondolom a Magyarra.
2018. nov. 7. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tűnt eddig fel, akkor ez nem egy magyar hírportál (annak ellenére sem, hogy van magyar felülete), így elég nehezen lehetne kormánypárti, vagy ellenzéki.
2018. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező pont azért tettem fel a kérdést, hogy melyik kormányra gondolsz, mert ahogy a 4es is írta ez nem egy magyar hírportál, nem Magyarországon szerkesztik a híreket, így se nem magyar kormány parti se nem ellenzéki. Egy semleges hírportál amit nem befolyásol sem a fidesz se más magyar párt.
2018. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem nehéz... Attól még eldöntheti (ha akarja), hogy baloldalra húz vagy jobboldalra húz, senki sem kötelezi arra, hogy pártatlan maradjon (hisz ez is a szabadság része), akár lehet annyira elborult is, hogy európai szinten baloldali, teljesen mindegy, hogy azt adott országban kik képviselik.

Egyébként baloldali, ennél fogva ellenzéki. Épp elég volt annyi ehhez, ahogy nyilatkoztak a határzárról, Sorosról, Orbánról, a Jobbikról (anno!), talán ők voltak az utolsók akik elhagyták a szélsőjobbozást, ha jól rémlik, szerintem még Kárász is előbb elhagyta ezt az ATV-nél.

Szóval nem kiemelt célja a Euronewsnak, hogy állandó jelleggel bírálja a magyar politikát, a Fideszt. Ezt másképp csinálja, inkább a baloldali, liberális gondolkodást pártfogolja, de ezt ált. kellő finomsággal teszi. A kérdést nem értem, miért volt szükséges... ha nézed, ellehet dönteni, lehet azt mondani, hogy amit leírtam úgy hülyeség, ahogy van, és egy teljesen független, pártatlan hírcsatorna (akár a magyar politika tekintetében is), avagy igazat adsz, teljesen mindegy, egy biztos, hogy ez eldönthető!

2018. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kormány pártszócső, ezért "ellenzéki", hiszen ahogy már a filmben is hallhattuk virág elvtárstól, aki az elmúlt 70 év hatalmi elitjét játssza: "ahol nem vagyunk mi, ott az ellenség"
2018. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Balliberális propagandacsatorna, EU-s közpénzből finanszírozva.
2018. nov. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Soros pénzeli.
2018. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, mert nem magyar hanem európai és világi híradókat ad.
2020. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!