Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért folyik mai napig a...

Miért folyik mai napig a csapból is a migráció?

Figyelt kérdés

Úgy állítják be, mintha jönne 2millio ember. Este Gönczi mondta a hírekben, hogy újabb hullám várható.

Anyám nézte a tvt mikor meghallottam egyből at is kapcsoltam. Unalmas már a migransozas sorosozas és az európai uniozas...

Orbán most minden rosszindulat nélkül, engem a közép ázsiai török népek diktatorara emlékeztet.



2018. nov. 9. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Miért, azok is migrációval riogatnak? Szoktad nézni a kazah tévét?
2018. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Látják hogy Trump sikeresen használta.
2018. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Majd ha Afrika és az arab világ nem szaporodik, mint a nyulak, és nem lesznek ilyen csórók sem, akkor mondhatjuk, hogy a migrációs veszély elmúlt. Viszont ez jó eséllyel nem a mi életünkben lesz, úgyhogy jobb, ha hozzászoksz.
2018. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Soros még nem állt le, sőt a zsoldosai egyre agresszívabban támadnak.


Sors szevezetei, Soros egyesületei, Soros Brüsszele, Soros ENSZ-e, Soros ellenzéke, Soros migránsai, Soros egyeteme, Soros médiumai, Soros ügyészsége, Soros terve, stb..

2018. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Soros hadserege soros pénzén a soros embercsempészei soros migránsait importálják.

a letelepítési kötvényeket is soros fizette, hogy legyen pénzük tömegével bejönni és Orbán Viktor Úr tízezrével tudta így a migránsokat letelepíteni?

2018. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzékelem hogy a csapból is ez folyna, mert nincs tévénk és nem olvasok híreket. Sokkal nyugisabb így a világ :)
2018. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk azért mert tényleg reális problémát jelent a migráció... akkor is ha néhány ember annyira elvakultán gyülöli a fideszt, hogy nem akarja elhinni azt sem ami igaz csak mert a kormány mondja...
2018. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Orbán, Kósa, Rogán, Lezsák, mentsétek meg ezt a Hazát!
2018. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Értem. Szóval kérdező, akkor mert nem tetszett amit hallottál, inkább kikapcsoltad a tévét, csak nehogy megtudd iért is mondták.

Ha majd legközelebb árvízről nem akarsz hallani, akkor szerinted elég lesz ha nem hallgatod meg az időjárás jelentést és kijelented, hogy eleged van abból, hogy állandóan az árvízzel jönnek, hiszen már mióta nem is volt itt egy kis árvíz sem? Akkor majd gondolod, hogy tényleg nem is fog hozzád elérni az árvíz?

2018. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!