Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor egy kitalált...

Orbán Viktor egy kitalált válsággal akarja majd magyarázni a rossz kormányzásának az eredményeit, mikor már nem lehet titkolni tovább mit tett az országgal?

Figyelt kérdés
Megint egy közelgő válságról beszélt Kínában is!
2018. nov. 10. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egész jól bejön neki, ahhoz képest, hogy már nem lehet titkolni.
2018. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Válság nem létezik.
2018. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell neki semmit kitalálni, a hívek követik akármit csinál és tapsolnak, örülnek.
2018. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Az ókori Római Biroldalmat is egy népvándorlási hullam söpörte el... szoval azert ne tegyunk ugy mintha Viktor csak a levehobe beszelne es a mostani migracio nem volna ugyanilyen veszelyes...
2018. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
#4 lehet valakikre veszélyes, de nem ránk, hát innen még a magyarok is menekülnek.
2018. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy milyen rossz eredményekről van nagyba' szó? De konkrétumokkal, ha lehet.
2018. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom mi van ebben az országban, mert minden oldal hazudozik, de én hat éve vagyok vállalkozó és nagyon jól megy. Az osztálytársaim (szakmunkások vagyunk) hazajöttek svájcból, ausztriából, angliából és németországból. Kb ketten maradtak kint, de az a kinti asszony miatt van. Egyik osztálytársam csokos házat vett, nyolc éven belül szabadulnak a hiteltől. Mivel három gyereke van, olyan adókedvezménye van, hogy a bruttója megegyezik a nettójával. Kápéra tudtam venni egy nyolc éves autót (skoda oktávia) és minden hónapban tudunk félretenni, jövőre házat veszünk. Bármilyen szerszám kell, meg tudom venni. Mindketten dolgozunk, nem iszunk, nincs adótartozásunk, van megtakarításunk és végre jövőképünk, tudjuk támogatni az öreg családtagjainkat is. Nekünk ez így jó, minket zsebretett a kormány.
2018. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát! azt világosan lehet látni hogy évről évre egyre nagyobb az államháztartási hiány, az ezévi rekordokat döntött annak ellenére hogy Brüsszel átutalta az összeget a Magyar államnak.

Kik lophatták el?

2018. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Koplárovics Béci ***** válasza:

"lehet valakikre veszélyes, de nem ránk, hát innen még a magyarok is menekülnek."


Igen, mégpedig a magyarok épp oda menekülnek, ahová mások is. És jha például egy árverseny jön létre az ottani munkaerőpiacon, akkor a magyar munkaerő jó eséllyel alulmarad. Így még menekülni sem lesz hová, és lehet majd itthon mosogatni.

2018. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
#7 a vállalkozóknak mindig is jól ment, és ezután is jól fog, minden kormány zsebretette őket (osztogatta a kedvezményeket, adóvisszatérítést, pályázatokat, vissza nem térítendő támogatást, stb.) úgyhogy nem ők mérvadóak, hanem a többi, nem-vállalkozó ember.
2018. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!