Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában azért húzunk kelet...

Valójában azért húzunk kelet felé mert a magyar kultúra is keletről gyökerezik?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Mi anno a nyugati műveltséget vettük át, szóval nem értem...
2018. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem, szerintem csak arra lejt a terep.
2018. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
nem. hanem mert azok szóba állnak a csüngőhasuval
2018. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

#3

És azért nem állnak szóba Gyurcsánnyal, mert féltik a vodkájukat.


Na a te hozzászólásod is kb. ennyire volt szellemes.

2018. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Molyember ***** válasza:
68%
Hogyne. Még véletlenül sem azért, mert nyugatról lopkodunk (én mondjuk nem, de a Fidesz egyenlő az országgal, ugyebár), ami miatt kicsit neheztelnek ránk. Mintha az EU egy iskola lenne, ahol mi vagyunk a speciális nevelési igényű gyerek, aki másoknak kellemetlenséget okoz, de a hányatott sorsunk miatt türelemmel bánnak velünk. Valakivel viszont muszáj barátkoznunk, így a hozzánk hasonló, kissé csökött agyú gyerekek társaságát keressük. (Tudom, tudom, igazából Soros-ügynökök akarnak migránsokat betelepíteni sikeres országunkba, stb. Le se kell írnod, drága elvtárs. :) )
2018. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Mert Magyarország nem egyezik meg az EU politikájával. Mindennek ellene megy amit az EU képvisel. Nem követed hogy Brüsszel és Orbán között mi megy?
2018. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Az ötös nagyon jól kifejtette, hogy miért.
2018. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

NEM húzunk kelet felé. A magyarok nyugatra szeretnek vándorolni, állandóan a nyugatot hozzák fel bezzeg példának, és amikor a politikai rendszerünk problémái kerülnek szóba, mindig a kelet a negatív példa. A KORMÁNY az, ami kelet felé húz. Nem én és nem a magyarok többsége, vagy akár jelentős kisebbsége. Szóval a magyar kultúrával való magyarázás itt meg is bukik.

Hogy miért húz keletre a kormány? Mert ott nem ítélik el az állami túlkapásokat és a korrupciót. Orbánnak az az álma, hogy magyar helyett mondjuk belorusz miniszterelnök is lehetne, és akkor a nagyfőnök nem szólna be neki a stadionokért, sorosozásért meg a többi hülyeségéért. A gonosz nyugat viszont igen.

2018. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj sokan félnek a kelettől pedig NE féljetek mivel a kelet az egyetlen esély és most Putyin az akire számíthatunk.
2018. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
meg az oroszok
2018. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!