Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországnak fontos a...

Ha Magyarországnak fontos a Macedóniával ápolt jó kapcsolat, akkor miért rejtegetik a bukott körözött miniszterelnöküket?

Figyelt kérdés
Valaki fel tudja nekem oldani ezt a paradoxont? Elvileg azt nyilatkozta a kormány, hogy fontos partnernek tekintik Macedóniát, és fontos velük a jó kapcsolat. Ezek után pedig rejtegetik és nem adják ki nekik a körözött, bűncselekményekkel vádolt bukott miniszterelnöküket. Csak én érzem ebben az ellentmondást? Hogy akarnak úgy jó viszonyt ápolni ha közben keresztbe tesznek nekik? Egyébként is miért védenek egy gazembert? Mit nyerünk azzal, ha egy levitézlett, hatalommal már nem rendelkező bűnözőt rejtegetünk, ami szembemegy a nemzetközi egyezményekkel? Mert ha még egy hatalmon lévő ember lenne úgy megérteném, de így...

2018. nov. 15. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem rejtegetik. A kiadatási eljárás az egy folyamat, végig kell menni rajta.
2018. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Senki sem akar ellenséget magának, ezért diplomáciai okokból elhúzódó lesz.
2018. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Macedóniával nincs olyan nagy kereskedelmünk, se diplomáciai kapcsolatunk, hogy fontos legyen. Fontosabb (Orbánnak), hogy az oroszok és a hasonló keleti "demokráciák" a volt miniszterelnököt támogatják/védik, ezért inkább Putyinnál akar bevágódni még jobban Orbán (na meg milyen lenne már ha Európa egyik - ha nem a - legkorruptabb miniszterelnöke nem védené meg hasonszőrű kollégáját)
2018. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

A magyar kormány csempészett be illegálisan Magyarországra egy elítélt bűnözőt...ez miért éri meg nekik??

Putyin parancsa?

2018. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Rejtegetik. Aha.

Hát elég rosszul csinálják, ha kiálltak és elmondták mindenkinek, nem?

2018. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Mit is mondtak el mindenkinek? Tudja bárki is, hogy hol tartózkodik? Nem. Tehát rejtegetik.
2018. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
#5: Konkrétan a magyar kormány segítségével tudott megszökni Macedóniából és Magyarországra jutni.
2018. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 readymix ***** válasza:
60%
TakácsZs, nagyon amatőr módon csinálták, ezt ma reggel a nemzetközi jogász is szépen elmondta. Ez is azt mutatja, hogy már a látszatra sem ad a FideSS vagy tényleg ennyire primkók, mert amúgy azok. Szégyellje magát ez a kormány, de hát "similis simile gaudet", hasonló a hasonlóval.
2018. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

"

"Hát elég rosszul csinálják, ha kiálltak és elmondták mindenkinek, nem?"


Amit elmondtak, az olyan anomáliák hada, amiket a magyar jogrendszer nemhogy nem ismer, de értelmezni sem tud.


A legcukibb az, hogy emberünknek elvileg egy tranzitzónában kellene csücsülnie. Aztán hogy, hogy nem, nincs ott.

2018. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Még ilyenkor is képekes a nép arcába hazudni, a hörcsög Gulyáson mindig látszik, hogy széthazudja az életét, no meg a többin is! Én mennék az utcára, csak valaki indítson már el valamit! Tudom, nem a kérdésedre válaszoltam.
2018. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!