Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem a Fidesszel van baj,...

Nem a Fidesszel van baj, hanem a társadalommal?

Figyelt kérdés
Mindenkit annyira lehet hülyének nézni, amennyire engedi. Ha a Fidesszel probléma van, akkor miért nem tüntetnek az emberek, miért szavaznak rájuk ennyien? Miért van az hogy egy kiló krumplival megveszik rengeteg ember szavazatát? Legyünk őszinték, az emberek többsége se csinál semmit, csak fotelharcos.

2018. nov. 17. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

na igen, a legtöbb ember csak a fűtött szobából osztja az észt, mert a hidegbe kimenni tüntizni már nem olyan kényelmes.

amúgy megfigyeltem, hogy annyi önjeljelölt "politikus" van az országban, nem értem miért nem alapítottak már egy pártot.

2018. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Igen, sajnos a legtöbb ember, hát fogalmazzunk úgy hogy ne legyen sértő, hogy nem túl magas intelligenciájú, megvezethető, illetve valami rejtélyes okból nem akar jól élni.


Ezzel együtt ez még senkit nem jogosít fel rá hogy ezt a mentális gyengeséget kihasználja, tehát a fidesz attól még egy bűnszervezet lesz hogy sokan tapsolnak neki.

2018. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Úgy tűnik, magyaréknak még mindig nem fáj eléggé.
2018. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

"Ha a Fidesszel probléma van, akkor miért nem tüntetnek az emberek, miért szavaznak rájuk ennyien?"


Azért szavaznak rájuk mert egyrészt az ellenzék egy bohózat, másrészt meg rohadtul nincs válságban az ország.

2018. nov. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

"Azért szavaznak rájuk mert egyrészt az ellenzék egy bohózat"


Ezt a logikát soha nem értettem, hogy nekem azért kellene a Fideszre szavaznom, mert nem tetszik a Jobbik vagy az MSZP.

De majd valaki biztos elmagyarázza.

2018. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Most nem akarom védeni a Fideszt, sőt én nem is szavaznék rájuk, de családomból van aki fideszre szavaz. És az, hogy az ellenzék emiatt lebutazza, agymosottnak és hasonlónak nevezi, elég ahhoz hogy az ellenzékre se szavazzak. Mert ezek tekintve ugyanolyan ostoba emberekből áll az is mint a kormány. Sőt az ellenzék még sértődött is, nyavajog, vergődik, hazudik mint a kormány... Kösz én nem tudom elhinni hogy emberekkel jobb lenne mint a mostanival. Csupán egyik álszent rablóbandát lecserelnénk egy másikra. Annak pedig semmi értlme.
2018. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Ja igen és ez a szavazgatás ami itt megy ezen az oldalon is csak annyit bizonyít hogy szánalmas sértett emberek az ellenzékeik... és most gondoljam azt ezek után hogy az ilyenek majd jobbak lennének mit a jelenlegi kormány? na persze
2018. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja.
2018. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

"Igen, sajnos a legtöbb ember, hát fogalmazzunk úgy hogy ne legyen sértő, hogy nem túl magas intelligenciájú, megvezethető, illetve valami rejtélyes okból nem akar jól élni."


Milyen szerencse, hogy akad olyan lángelme is mint te, aki lealacsonyít szinte egy országot mintha ő lenne a legokosabb.

2018. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
52%
Magyarisztánban az egy főre eső hülyék száma kettó.
2018. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!